2733
2734
عنوان

نمیدونم تصمیم درستی گرفتم یا نه

158 بازدید | 22 پست

یه خواستگار داشتم فوق تخصص مغز و اعصاب ،خانواده دار ،خوش قیافه  ،جوون ولی قبلاً ازدواج کرده بود و ی دختر داشت البته دختره پیش همسر سابقش بود  ،اخلاقش با من خیلی خوب بود یکم روی حرفاش پافشاری میکرد ولی خب مهربون بود با من 

ولییییی. توی محیط کار و رابطش با بقیه افتضاح ینی بیشتر وقتا طلبکار و بشدت مودی و کمال گرا 

منم بخاطر رفتارش با بقیه ردش کردم ولی الان با خودم میگم اون که با تو خوب بود با بقیه چکار داشتی 

ب نظرتون کار درستی کردم ؟

به امید روزی که تاپیک بزنم ،دیدید بالاخره شدددد😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه با تو مثل بقیه برخورد نمیکرد اره اشتباه کردی

خب همه میگفتن گند اخلاقه و... ولی چیزایی ک خودم ازش دیدم توی محیط کار اینکه خیلی زود عصبی میشه خیلیییی

یکم غرورش زیاده ،تقریبا همه رو زیر دست خودش میدید 

زدم مود عوض میکرد ،در کل توی محیط کار دوست یا همکار آنچنانی نداشت منم گفتم نکنه دلیل جدایی اولشم همین اخلاقش بوده ترسیدم

اگر ادم‌مودی بوده با تو هم بعداً مودی میشد الان گیر جواب مثبت بوده ولی بعد ازدواج برای تو هم مودی میشد

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
2740

شاید شرایط کاری و موقعیتش طوری بوده که مجبور بوده به این رفتار

حالا پشیمون نباش و درس بگیر برای ایندت

همه همینن اونقدر خطا میکنن تا روزی میگن فلانی عاقل و پخته هست

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
اگر ادم‌مودی بوده با تو هم بعداً مودی میشد الان گیر جواب مثبت بوده ولی بعد ازدواج برای هم هم مودی می ...

ینی یه چیزی میگم یه چیزی می‌شنوی بشدت مودی و اینکه دوستداشت همه کاراشو تایید کنم

شاید شرایط کاری و موقعیتش طوری بوده که مجبور بوده به این رفتار حالا پشیمون نباش و درس بگیر برای این ...

خب خیلیایی دیگه ام توی همین محیطن پزشکن ولی همچین رفتاری نداشتن

خب خیلیایی دیگه ام توی همین محیطن پزشکن ولی همچین رفتاری نداشتن

شاید کسایی که بهت گفتن درست نگفته باشن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706