2752
2734
عنوان

نمیدونم تصمیم درستی گرفتم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 22 پست
به نظر من کار درستی کردی.. قطعا اگر اینقدر خوب بود همسرش با یه بچه تنهاش نمیذاشت.. هیچ زنی هیچ زنی ت ...

منم میگم شرایطش از دور خوب بود و البته اخلاقش ولی با همه بجز من رفتارش فرق میکرد حتی تا مدت بعد از اینکه جواب رد بهش دادم رفتارش عجیب شده بود من انتظار اون رفتار قبل رو ازش نداشتم ولی کلا  جوری رفتار میکرد ک انگار من وجود ندارم وقتی مقابلش بودم

به امید روزی که تاپیک بزنم ،دیدید بالاخره شدددد😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم میگم شرایطش از دور خوب بود و البته اخلاقش ولی با همه بجز من رفتارش فرق میکرد حتی تا مدت بعد از ا ...

پس مطمئن باش اگر دوستت داشت برای به دست آوردنت یه رفتاری به جز این میکرد.. این آقا الان تلاش میکنه با شخصی ازدواج کنه که از همسر قبلیش کمتر نباشه چون میخواد به اون دهن کجی کنه... تصمیمت کاملا دست و منطقی بوده.. به خدا بسپار و مطمین باش بهترین رو سر راهت قرارمیده

من خودم توی محیط کارشم گلم 

پس این که میگم میفهمی

خودتو بذار جاش ببین اگه طور دیگه ای باشی سوارت نمیشن ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
من خودم توی محیط کارشم گلم 

ضمنا اسمی که برای کاربریت گذوشتی حکایت از هماهنگی روحت با اون میکنه و فقط نگران سلطه اون به خودتی

اینو نگفتم که بدت بیاد فقط برداشت و نظرمو گفتم

عشقمی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ضمنا اسمی که برای کاربریت گذوشتی حکایت از هماهنگی روحت با اون میکنه و فقط نگران سلطه اون به خودتی ا ...

سوار ک نه ولی لزومی نمی بینم اینقدر سختگیری و رفتار سختگیرانه راستش ی مدت ک باهاش در ارتباط بودم داشتم اخلاقای اونو می‌گرفتم ولی الان خدارو شکر بهترم 

اخلاقش با همه فرق می‌کنه گلم ولی الآنم میگم با من هیچ وقت تاکید میکنم هیچ وقت بجز اون دایمی ک جواب رد دادم اینطور رفتاری نداشته و همیشه با لبخند باهام صحبت می‌کنه یا از شرایط پیشم درد و دل می‌کنه تا حدودی حق داره ولی این رفتارش باعث اذیت خودش میشه و البته بقیه توی محیط کار

به امید روزی که تاپیک بزنم ،دیدید بالاخره شدددد😍
سوار ک نه ولی لزومی نمی بینم اینقدر سختگیری و رفتار سختگیرانه راستش ی مدت ک باهاش در ارتباط بودم داش ...

دیگه تصمیم نهایی با خودته

انشاالله بهترینها واست بشه هر چی که صلاحته