2752
2734
عنوان

خبر بدی ک ازش میترسیدم‌و شنیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1392 بازدید | 47 پست

مردا بی وفا تر از این حرفان... یکیو میشناختم جلویه من از شوهرش لب میگرفت تو جمع همش تو بغل هم ولو بودن... طلاق گرفتن بماند... شوهره نذاشت مهر طلاق خشک شه زن گرفت چند روز پیشم بچش بع دنیا اومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خاک تو سر خودشو مادرش مادرا نمیدونم چرا دنبال دختر ۱۴ ساله میگردن مادر عشق منم دخترای ۱۴ ساله رو پ ...

دلیل داره ، چون عروس تو سری خور می‌خوان.

بچه انتخاب میکنن که طبق نظر خودشون تربیتش کنن

این رفتاراتون اشتباهه همو میخواستین چرا جداشدین پس دوست بودن دیگه چه صیغه ایه

طرف برای زیر شکمش میگه بیا دوست بمونیم یه گزینه راحت در دست رس که حالا یه تیر میزنه شاید به حدف خورد ،از این مردای پفیوز زیاد دیدم

از خونه وسایلشو جمع کرد رفت پیش مامانش  تو چهار ماه زندگی ولم کرد

پس این ارزش غصه خوردن نداره این بچه ننه همون بهتر وردل مامانش باشه چون خیلی میخواد تابزرگ بشه

ناراحتی ما درونگرا ها مثل خونریزی داخلی می‌مونه؛ کسی متوجهش نمیشه ولی فقط خودت می‌دونی که چقدر درد داره و داری نابود میشی.👌

شما جدا شدی عزیز حالا چیکار داری تو شش ماه ازدواج کرد یا ده سال اینارم میگفت که اره ده سال صبر میکنم که شما دلت به رحم بیاد باهاش بمونی حالا هم ناراحت نباش خدارو شکر کن دیگه رفت سر زندگیش تو هم دیگه ازادی و امیدوارم ی انتخاب بهتر و زندگی بهتر در اینده رقم بزنی🌱❤

طرف برای زیر شکمش میگه بیا دوست بمونیم یه گزینه راحت در دست رس که حالا یه تیر میزنه شاید به حدف خورد ...

همچین مردی ارزش غصه خوردن نداره

ناراحتی ما درونگرا ها مثل خونریزی داخلی می‌مونه؛ کسی متوجهش نمیشه ولی فقط خودت می‌دونی که چقدر درد داره و داری نابود میشی.👌
2706