2737
2739
عنوان

عشق پنج سالم

152 بازدید | 18 پست

بچه ها خیلی داغونم خواهش میکنم یک لحظه جوابم بدید عشقم باهم دعوامون شد آلبته من بحث کردم و گیر دادم خیلی کش دادم اونم قهر کرده چهار روز هست هرچی زنگ میزنم جواب نمی‌ده امروز واتس اپش حذف کرد انداخت رو اون یکی شمارش بنظزتون چرا این کار کرد؟

البته اولین بارش نیست قهر طولانی می‌کنه بنظرتون چکار کنم توروخدا یک چیزی بگید بهم

انگاری بچس چند سالشه 

چهار ساله منتظرم دوتا سقط داشتم یازده ماهه اقدامم بعد از سقط دومم🥺💔۱۴۰۱/۳/۲۶ بی بی چکم مثبت شد خدایا شکررررت �♥️🥺خدایا خودت مواظب نی نی کوچولوم باش💙دوستان هر کی امضام میبینه دعا کنه برام 🥺💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اگه عادت داره 

نگران نباش آشتی میکنید ازین قهر و آشتیا زیاد هس تو رابطه 😘🌹💓

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2728
سرچی قهر کرد؟ 

قضیع اش خیلی مفصلع اجازه گرفت بره کار کشاورزی بکنه کمک خانواده اش من بهش گفتم برو ولی هی اذیت کردن غر زدم بحث کردم کش دادم روز آخر گفت معده‌ام درد گرفته خون دماغ میشم خسته شدم ازت و دیگ جواب نداد این ک چرا مخالف بودم بره قضیه اش مفصله

خب اگه عادت داره  نگران نباش آشتی میکنید ازین قهر و آشتیا زیاد هس تو رابطه 😘🌹💓

عزیژم اگر از دعا جدا شده باشیم چکار کنم؟شما عاشق دیگ ای هم دیدید ک‌قهر طولانی کنن؟ چکار کنم برگرده به سمتم چون من مقصر بودم خسته اش کردم 

2740
پنج سال با هم بودید نذار بیست و پنج سال دیگه ات رو هم خراب کنه. مرگ یه بار شیون هم یه بار. درست تصم ...

اگز خوب نبود پافشاری نمیکزدم بخدا قسم خیلی انسان خوبی هست خیلی زیاد شاید الان مسخره ام کنی

2706