2733
2739
عنوان

طلا بخرم یا میاد پایین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 20 پست
عزیزم یه سوال پزشکی ازتون دارم . مصرف چه مدت کلونازپام۲اعتیاد میاره و باید دوزش بیشتر شه تا تاثیر ب ...

سلام نه خارجی پیدا نمیشه. مگر اینکه قاچاق که نظارتی روش نیست و عوارض ممکنه داشته باشه.

قرص خواب بدون عارضه ملاتونین هست که هیچ وابستگی و عوارضی نداره.

کلونازپام هم مدت کم مثلا دو سه هفته ممکنه استفاده بشه برای تنظیم خواب و اگر بیشتر استفاده بشه وابستگی میاره مگر با تجویز و صلاحدید پزشک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نه خارجی پیدا نمیشه. مگر اینکه قاچاق که نظارتی روش نیست و عوارض ممکنه داشته باشه. قرص خواب بدو ...

حدود۲۰روزه میخورم اونم دوز۲ .پزشک بهم داده .همیشه صبح ها خواب الو میشدم ولی امروز خخیلی کم خواب الو هستم و شبم باوجود قرص دیر خوابم برد ممکنه دیگه این دوز بهم جواب نده؟خیلی استرس دارم

حدود۲۰روزه میخورم اونم دوز۲ .پزشک بهم داده .همیشه صبح ها خواب الو میشدم ولی امروز خخیلی کم خواب الو ...

نه همچین چیزی نیست. ممکنه گاهی اوقات سیکل خواب آدم بخاطر استرس هیجان مصرف کافئین ... تغییر کنه. به دارو ربطی نداره.

بیماری هست که بیست ساله داره کلوناز مصرف میکنه با یک دز ثابت و اگه نخوره خوابش نمیبره.

ولی دز ۲ یه کم بالا نیست؟ من به سالمندا دز ۱ میدم و میگم شبی نصف مصرف کن و جواب میگیرن.

2731
نه همچین چیزی نیست. ممکنه گاهی اوقات سیکل خواب آدم بخاطر استرس هیجان مصرف کافئین ... تغییر کنه. به د ...

روان پزشک دادن تازه با یک و نصف ریسپریدون میخورم بزور خوابم میبره....

چجوری کم کم دوز کلونازپام رو کم کنم؟