2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه بخری همین فردا میفروشی ؟ طلا بلند مدت حداقل دوسال اینا سوده .برای یک ماه دوماه نخری بهتره

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2740

یکی منو لایک کنه

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
یه کاربر بودن مرد بازار. خیلی خوب راهنمایی میکردن. ولی قطع دسترسی شدن. منم میخوام بدونم

عزیزم یه سوال پزشکی ازتون دارم .

مصرف چه مدت کلونازپام۲اعتیاد میاره و باید دوزش بیشتر شه تا تاثیر بذاره؟؟

قرصی هست که خواب اور قوی باشه ولی اعتیاد اور نباشه؟بعد الان نمونه خارجی این قرص ها پیدا میشه؟

مگه بخری همین فردا میفروشی ؟ طلا بلند مدت حداقل دوسال اینا سوده .برای یک ماه دوماه نخری بهتره

نه نمیفروشم ولی میگم شاید اومد پایین با این پول بیشتر بخرم...از طرفیم شاید رفت بالا کمتر تونستم بخرم

خدایا شکرت♡