2737
2739

من بدبخت طبعم سرد و خشکه صفرایی برای همین روده ام خشککک فک کنم انزیم و اینا هم ک دقیق نمبدونم چیه داشته باشه معدمم همیشه سر دلم میسوزه و لاغر کشیده ژنتیکی لاغرم شده یک ماه روزی شش وعده غذا خوردم ولی چاق نشدم دیگ از وقتی فهمیدم از طبعمه و زیاد تر بخورم فقط روده امو اذیت میکنم دیگ ولش کردم و خودمو ترکه ای و لاغر پذیرفتم دیگ از ژنیتیکه مزخرفه😂😂

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما هم صدای حرکات رودت رو میشنوی؟

اره حتی الان حتی دیروز مامانمم شنید یه دل دردیییی

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟
من بعد از آندوسکوپی خیلی وزن اضاف کردم  آزمایش مدفوع هم دادی؟ این درد هیچ درمانی نداره

ن من میترسم .....نرفتم آندوسکوپی  هزینش تابستون پونصد تومن بود با سونو و باقی قضایا حقیقت نمی‌رسید بودجم ....رژیم و ورزش و آب تا حدی نجاتم داد ولی هنوز گاهی اذیت میکنه ...من مادرم فداشم  حواسش هست گرمی و سردی همچی دستشه  وگرنه میمردم بخدا 

به سوز عشقی خوشا زندگانی
2731
دقیقا تمومی هم نداره  کاملا میفهممت چی میگی خوشحالم که یکی مثه خودمو پیدا کردم  دارو یب ...

نه بابا هیچ دارویی بهم نساخت تازه جوشم میزد صورتم ولی وقتی استرس و تغذیه ام تغییر دادم خیلی بهتر شدم خرما بخور چایی نه گوشت تر مثل خروس دیگ لبنیات هیچی گاهی عسل دیگ همینجور اجیل و خشکبار هم خیلی خوبه بجای این مرغ هورمونی

چرا میخوای چاق بشی؟ برو ورزش سییکس پک در بیار😂

اخه دلم لباس مجلسی چسبون میخاد ک بپوشم ولی از بس کمرم باریکه حتی شلوارامم کشش برام گشاده یکم همیییشه این لباسام نمیشه پوشید😂

ن من میترسم .....نرفتم آندوسکوپی  هزینش تابستون پونصد تومن بود با سونو و باقی قضایا حقیقت نمی‌ر ...

خداحفظش کنه عزیزم 

آندوسکوپی بدون بیهوشی مرگ تدریجی هست واقعا ولی با بیهوشی هیچ ترسی نداره 

به هرحال امیدوارم زودتر خوب بشی

2738
نه بابا هیچ دارویی بهم نساخت تازه جوشم میزد صورتم ولی وقتی استرس و تغذیه ام تغییر دادم خیلی بهتر شدم ...

دکتر برای یبوستم پودر نوشته 

دارو اعصاب هم میخورم ولی هیچ تاثیری نداشته برام

خداحفظش کنه عزیزم  آندوسکوپی بدون بیهوشی مرگ تدریجی هست واقعا ولی با بیهوشی هیچ ترسی نداره&nbs ...

یبوست ام الامراضه فقط هم با تغذیه درست میشه دیگ وقتی روده حساسی داشته باشی همینه....

دکتر برای یبوستم پودر نوشته  دارو اعصاب هم میخورم ولی هیچ تاثیری نداشته برام

یه قرص هست گیاهیه مسهل اون داد بهم یکیش میخوردم من یبوستی شل تر میشد تا دوروز وبی گفتن تنبلی روده میارن نخوردم دیگ

یبوست ام الامراضه فقط هم با تغذیه درست میشه دیگ وقتی روده حساسی داشته باشی همینه....

دیگه حوصله پرهیز غذایی ندارم خسته شدم با همه چی دلدرد میگیرم 

چقدر خوبه که تو هنوز روحیت رو حفظ کردی و داری با این بیماری کنار میای

2706