2703
2553

یبوست اسهالی هم مگه داریم یا میاد یا نمیاد دیگ 😐اینکه در حین نیومدن اسهالی بیاد عجیبه

خارج از محدودهٔ ازدواج شما، هیچ عشق کاملی، انتظار شما را نمی کشد. پس از عشق و حسی که دارید لذت ببرید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

اره من داشتم😅🤣 دوستانی که نمیدونن چطوره اینطوریه که داذی زور میزنی از دردش که بیاد از اون ور شکمت در میگیره اون سخته میاد بعدش اون ابکیه میاد بعد اخرشم یه دل درد و سوزش وحشتناک در ناحیه پایین داری.... فحشم ندید خودتون گفتید نمیدونید منم خاستم شفاف سازی کنم🤣🤣🤣😂 خوب در مواقعی ممکنه پشتتون پاره هم بشع خون بیاد

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟

من ده ساله یبوست بودم ببین حتما به تغذیه ات ربط داره الان دوماه خوب شدم ولی دیروز به غذای بد خوردم اسهال شدم من فقط یه چیز خیلی برای یبوستم خوب بود سبوس برنج و مویز اینو هرروز بخور سبوس تو اب حل کن غذای چرب کمتر شکر غذای شیرین کمتر بخور خیلی بهتر میشی

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟
2706