2733
2739
شما کمردرد هم داشتید؟

نه 

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسهال ک خودش میاد😐احتیاج ب زور زدن نداره

نفخ شکم باشه مجبوری زور بزنی

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟
2731
من اشتباه کردم نشاسته ذرت خوردم

اوه نشا بدتره نخور شل ترش میکنه شیر موز بخور یکم سفت شه خوب میشی نون بخور خالی چیزی که یکم بهترش کنه

2738
😂😂خدایی اینو تازه دارم میشنوم

درد بدیه🤣🤣🤣

شما فیزیوتراپی هم رفتید؟ کاش بمیرم 

ن ده تیر پارسال سونو نوشت دکتر میگف ممکنه عفونت باشه ...معدمم داغون بود ...خلاصه گذشت همون تایم ۸ کیلو وزن کم کردم  الان گاهی آب به آب میشم ولی خوردو خوراکم نصف شده تحمل ندارم ...آبم زیاد میخورم 

به سوز عشقی خوشا زندگانی
به خاطر همین اسهال شدم  خوابم میاد🥱

من دیشب اسهال بودم خوب بعد ساعت شش صبح با چشم بسته خودمو تو دسشویی پیدا کردم ا دل درد رفتم تو دسشویی نیم ساعت نشستم هرچی میومد تمومی نداشت 

ن ده تیر پارسال سونو نوشت دکتر میگف ممکنه عفونت باشه ...معدمم داغون بود ...خلاصه گذشت همون تایم ۸ کی ...

من بعد از آندوسکوپی خیلی وزن اضاف کردم 

آزمایش مدفوع هم دادی؟

این درد هیچ درمانی نداره 

من دیشب اسهال بودم خوب بعد ساعت شش صبح با چشم بسته خودمو تو دسشویی پیدا کردم ا دل درد رفتم تو دسشویی ...

دقیقا تمومی هم نداره 

کاملا میفهممت چی میگی

خوشحالم که یکی مثه خودمو پیدا کردم 

دارو یبوست هم مصرف میکنی؟

2706