2733
2739
ممنون خیلی بده اینجوری میشم همراه با حالت تهوع و استفراغ ده تا دکتر و آزمایش رفتم یکی نگف مرضم چی ...

بیماری های گوارشی سخت تشخیص داده میشن و درمان درست و حسابی هم ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم میخاستم بخورم یادم میرفت فردا میخورم اهان عرق زیره و عسلم میگن خوبه

بله عزيزم ولي عادت كن قبل صبحانه هرروز خاك شير دم كرده بخوري انشالله خوب ميشي ولي بايد مستمر باشه

الهم صلي علي محمد و آل محمد💖 
2731
الان از درد بیدار شدم  شکمم انگار روی حالت ویبره هست از بس روده هام تکون می‌خورن ببینم میخوام ...

سلام خوبی خیلی بده حتما برو 

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟
2740
آره به لطف تو خیلی بهترم 

قربونت😘

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟
بله داریم  تاحالا شده برای اسهال زور بزنی؟

من چندین ساله این مشکل رو دارم کونولوسکوپی و آندوسکوپی هم کردم  فکر کردم سلیاک دارم گندم و گلوتن رو از غذاهام حذف کردم و ..... خیلی کارهای دیگه .... اما این روده تحریک پذیر هست یعنی روده ما در زمان های خاصی حساسیت داره برای من صبح ها که میخوام برم سرکار و همچنین بعد از نزدیکی ، نیم ساعت قبل از صبحانه یک داروی گیاهی هست میخورم تا اعصاب روده ها م کنترل بشه همچنین قبل از غذاهایی که حساسیت دارم مثل شیر  وقبل از نزدیکی ...... همه رو امتحان و آزمایش کردم چون خودمون عطاری داریم تا اینکه به نتیجه رسیدم داروش هم خودمون تهیه میکنیم از چندسبزی ای درست میشه که در ایران کشت نمیشه و در عراق و کشورهای همسایه کشت میشه 

حتی با ریلکس بودن و ..... هم درست نمیشه ولی با این مکمل چند سبزی حالم ردیف شده 

صبح هابعد از خوردن هر صبحانه ای اسهالی میشدم بعضی وقت ها خیلی شدید بعضی اوقات شدت کمتر  .... در کل  اسهال همراه با یبوست 

آدرس عطاری سالِم بِکر در ایتا    salembekr