2328
عنوان

سرطان

442 بازدید | 8 پست

دوستان گلم پدرم یه ضایعه تو ریه ش داره فردا اسکن کل بدن براش انجام میدن تا چک کنن ببینن وضعیت قسمتای دیگه بدنش چطوره خواهش میکنم یه صلوات بفرستید به خیر بگذره 💓💓💓😔

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی صبرانه منتظر اولین تولدتیم خوشگل مامان😍😍😍

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

ایشالا بخیر بگذره گلم نگران نباش خداهمه بیماران روشفابده

ممنونم عزیزم

الهی آمین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051

صلوات فرستادم،ان شاءالله به خیر بگذره❤

دوست خوبم لطفا تا آخر مطالعه بفرمایید،عزیز بزرگواری که عضو نی نی سایت هستی اگر به نظر شما حرف من اشتباه هست،اگر با عقیده من مخالف هستید کاملا حق با شماست چون من هم یک آدم هستم مثل بقیه آدم ها،با ضعف های خودم و اطلاعات ناقص که هر چقدر هم مطالعه کنم باز ناقص خواهد بود؛پس اینکه  نظر های من هم خالی از اشتباه نیست کاملا منطقی هست و من در این مورد با شما موافق هستم،بنابراین تمنا می کنم اگر با نظر من مخالف هستید دوست عزیز ریپلای نفرمایید، چون نیازی به بحث نیست.  "دانی که رویم از همه عالم به روی توست؟"یا رب مددی♥️ پ.ن:بیت بالا از جناب سعدی است. پ.ن۱:ارادتمند همه دوستان گل نی نی سایتی🌹موقع دعاهای قشنگی که می کنید به یاد من و دل خسته ام هم باشید عزیزان.💐خیلی التماس دعا دارم.🙏🏻🌷این روزها دل های همه پر غصه است بیاید مرهم دل هم باشیم. 
صلوات فرستادم،ان شاءالله به خیر بگذره❤

لطف کردی گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شالله که خداوند تمام بیماران را شفای عاجل و کامل دهد  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرج ...

ممنونم عزیز

1
5
10
15
20
25
30
35
40