2737
2734
عنوان

خواب دیدم و دارم به این باور میرسم که واقعا دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 70 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خواهرشوهر من هر روز میگفت دارم میمیرم دکترا رفت و اخر بردمش دکتر اعصاب روان الان از همه سر زنده تر ...

باور کن هر روز خودم رو از نو میسازم و میجنگم و ظهر که میشه از استیصال میشکنم دعام کن

2728

من انقدری که با تغییر خواب بی اعتقادم به هیچی نیستم.

خواب و بیداری دو تا چیز متضاده. چرا باید چیزی که تو خواب می بینیم معنایی توی بیداری داشته باشه؟

برو زندگیتو کن بچسب به بچت روحیتو خوب کن تا بیماریت هم شرش کم شه. خیالت راحت 

تو رو خدا لایک نکن
خواهرشوهر من هر روز میگفت دارم میمیرم دکترا رفت و اخر بردمش دکتر اعصاب روان الان از همه سر زنده تر ...

باورش برام سخته این شدت از درگیری از روح باشه چون خیلی روزا که سرزنده و بیخیال بودم هم همین مشکلات رو داشتم من یه مدت باور کردم که مشکلم روحیه و چند وقتی زدم به بیخیالی اما فایده نکرد همون دردا و مشکلات همراهم بود و هر روزم داره بدتر میشه

2740
ضعف و بیحسی و درد توی چشم و سر و گوش و دست و پا و علایم گوارشی درد که میگم با هیچی آروم نمیشه و شدید ...

برای گوارش ت،،اب ولرم بخور نه سرد 

آب و نوشیدنی با غذا فاصله حداقل نیم ساعت بده

چیزای گرم بخور هرروز یکم عسل بخور،شیره خرما بخور

چکاپ خون بده ،،مولتی و آهن و زینک پلاس اگر لازمه بخور ،،دی هم حتماااا

اگر دکتر رفتی و چیزیت نیس

باهمین مراقبت‌ها خوب میشی

رفت آمد مفید کن

حرفای مثبت با خودت بگو

ورزش هم بگن نیم ساعت هم شده

من انقدری که با تغییر خواب بی اعتقادم به هیچی نیستم. خواب و بیداری دو تا چیز متضاده. چرا باید چیزی ...

باور کن من اصلا خرافاتی و اینا نیستم ولی دیگه از درماندگی نمیدونم باید چکار کنم همه چیز رو باور کردم به امید یه چاره

ی مشاوره یا روان درمانی برو. انقد تاثیر داره که باورت نمیشه 

شاید تنها جاییه که نرفتم نمیدونم ولی باورم نمیشه این همه مشکل فقط درد روحی باشه من روده م خونریزی کرد کارم به بیمارستان رسید حالا هم این لرزشا داره میترسونتم

چند ماهی هست

نه منظورم اینه که شب دیدی یا روز

اگه خوابتو روز دیده باشی یا بعد از اذان صبح 

تعبیری نداره

دلتنگم و با هیچکسم میل سخن نیست😔کس در همه آفاق به دلتنگی من نیست🥺😔بسیار ستمکار و بسی عهد شکن هست😔اما به ستمکاری آن عهد شکن نیست❤❤😔
نه منظورم اینه که شب دیدی یا روز اگه خوابتو روز دیده باشی یا بعد از اذان صبح  تعبیری نداره

شب بود ولی کی بوده یادم نمیاد اول جدی نگرفتم و خندیدم ولی انقد اذیت دارم میشم دیگه زدم به اون راه میگم آخرش همین مشکل از پا درم میاره مریضیهایی که دکترا راحت تشخیص نمیدن معمولا درمان خاصی هم نداره و من حس میکنم تا یه سال دیگه فلج میشم با این اوضاع

شب بود ولی کی بوده یادم نمیاد اول جدی نگرفتم و خندیدم ولی انقد اذیت دارم میشم دیگه زدم به اون راه می ...

دور از جون عزیزم

مثبت فکر کن تا اتفاق مثبت بیوفته 

خدا بهت سلامتی بده

دلتنگم و با هیچکسم میل سخن نیست😔کس در همه آفاق به دلتنگی من نیست🥺😔بسیار ستمکار و بسی عهد شکن هست😔اما به ستمکاری آن عهد شکن نیست❤❤😔
شاید تنها جاییه که نرفتم نمیدونم ولی باورم نمیشه این همه مشکل فقط درد روحی باشه من روده م خونریزی کر ...

مشکل جسمی هست درست.. اما روحیه توی درمان هر دردی تاثیر بسیار بالایی داره. شما یه روان درمانی یا مشاوره برید و فکر و حال روحیتون رو خوب کنید بهتر میتونید به درمان جسمی بپردازید. وقتی به مرگ فکر کنید خب مرگ هم راحتر به پیشواز میاد

تو رو خدا لایک نکن
2706