2737
2739
عنوان

خواب دیدم و دارم به این باور میرسم که واقعا دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باور کن دیگه هیچی برام مهم نیس جز بچم ولی دارم اذیت میشم رانندگی که میکنم میترسم صبحا با زور خودم رو ...

عزیزم پیش متخصص طب سنتی رفتی!؟

طب کلاسیک وقتی تشخیص نامیده آخرش میگه از اعصابته!

اگر نرفتی حتما برو

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
نگرفته باشن

نمیدونم مامانم رفته بود پیش یه دعانویسی گفته بود آره طلسمش کردن دو تا زن ولی همین دعانویسه یه بنده خدا مریض بود گفته بود خوب میشه دو سه ماهی میشه فوت کرده اون. اینه که منم به حرفش باور ندارم

2738
نمیدونم مامانم رفته بود پیش یه دعانویسی گفته بود آره طلسمش کردن دو تا زن ولی همین دعانویسه یه بنده خ ...

دقیقا من یکی میشناختم طلسم مرگ براش گرفته بودن دوماه تو بیمارستان داشت جون میداد اما تشخیص نمیداد کسی یه دعانویس مشکلش حل کرد

عزیزم پیش متخصص طب سنتی رفتی!؟ طب کلاسیک وقتی تشخیص نامیده آخرش میگه از اعصابته! اگر نرفتی حتما ...

طب سنتی هم رفتم چون اوضاعم خیلی بد بود نتونستم به کاراش عمل کنم خیلی سخت بود منم نمیتونم بچه دارم سرکار میرم و به زور خودم رو میکشم

خواهرشوهر من هر روز میگفت دارم میمیرم

دکترا رفت و اخر بردمش دکتر اعصاب روان

الان از همه سر زنده تر

مشکلت روحت ن اعصاب

خواب عروسم حتی داماد نبینی مرگ نیست

خودت نپیچ تو این افکار

فوق فوقشم بمیری همه میمیرن بهتره ب بچت نگاه کنی بگی تا زمانی ک زندم با انرژی برات مادری میکنم با همه دردام

اینطوری انگیرتم بیشتر میشه

ضعف و بیحسی و درد توی چشم و سر و گوش و دست و پا و علایم گوارشی درد که میگم با هیچی آروم نمیشه و شدید ...

تمام بیماریها ، سر منشأ از بهم ریختگی مزاج و سردیه..

اگر میتونی پیش حکیم خیراندیش، یا دکتر کرد افشار برو..

مطمینم جواب میگیری

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2706