2733
2734
عنوان

خواب دیدم و دارم به این باور میرسم که واقعا دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 70 پست
مشکل جسمی هست درست.. اما روحیه توی درمان هر دردی تاثیر بسیار بالایی داره. شما یه روان درمانی یا مشاو ...

نمیدونم انقد دکتر رفتم دیگه از دکتر رفتن دلسرد شدم دیگه روم نمیشه به شوهرم بگم بریم دکتر تا میگم آخ همه میگن هیچیت نیس الکی آخ و ناله نکن من رو ببینی حالم رو باورت نمیشه انقدر سرزنشم کردن سر این حالم که دیگه بعضی روزا حتی اگه داشته باشم بمیرم صدام درنمیاد وایمیسم با هر توانی تو تنمه به زندگیم میرسم ولی سختمه کم اوردم

نمیدونم انقد دکتر رفتم دیگه از دکتر رفتن دلسرد شدم دیگه روم نمیشه به شوهرم بگم بریم دکتر تا میگم آخ ...

همینه که میگم نیاز به مشاوره داری

حال روحیت بدتر از جسمیه عزیزم

خوب میشی نگران نباش

یکم درباره تقویت حال روحی و اینا سرچ کن اگرم مشاور یا روان درمانی نرفتی خودت سعی کن حال روحیتو خوب کنی 

تو رو خدا لایک نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همینه که میگم نیاز به مشاوره داری حال روحیت بدتر از جسمیه عزیزم خوب میشی نگران نباش یکم درباره تق ...

اینجا نوشتم که دردل کرده باشم شاید خالی شم و حالم بهتر شه دوباره جون بگیرم واسه مبارزه وگرنه قصد ندارم انرژی منفی بگم و تو این اوضاع بد منم ساز منفی باشم

2728
باورش برام سخته این شدت از درگیری از روح باشه چون خیلی روزا که سرزنده و بیخیال بودم هم همین مشکلات ر ...

خوب منم نمیخوام ناامیدت کنم

اما میگم غرق این مشکل شدن مثل این میمونه خودت با دستهای خودت مرگ داری پیشکش خودت میکنی

همه مرگ تجربه خواهند کرد اما بریم تو بحرش ک نابودیم

اول از همه باید فقط خودت بخوای

اصلا آره مریضی خوب

چی باید کنی سیانور بخوری زودتر تموم شه؟

یا بگی همچی دست خداست و از خواسته اون نمیشه در رفت

پس توکل ب خودش

بدنت حتما ویتامین کم داره اهن نداره

خلاصه اینکه فکر کردن بهش دردی ازت دوا نمیکنه

بسپار ب خودش

هر وقت میاد سراغت پنجره رو باز کن تو تخم آسمون نگاه کن ببین همچی در جریان جدای از این پایین

اگه دپست نداری بچت بسپاری ب این دنیا و ادمهاش خودت بخواه

چون هیچکس تو براش نمیشه

خوب منم نمیخوام ناامیدت کنم اما میگم غرق این مشکل شدن مثل این میمونه خودت با دستهای خودت مرگ داری پ ...

آره عزیزم میدونم ولی خب کم میارم و وقتی هیچ تشخیصی نداری هیچکس انگار باورشم نمیشه تو مشکل داری اگر یه روز حالت بد باشه نمیتونی استعلاجی بگیری و این فشارا داره اذیتم میکنه وقتی مشکلت رو بدونی همراه و همدل هم بیشتر داری ولی امان از وقتی که بگن از اعصابته یا روحیه این دفعه اطرافیان به جای همراهی و همدلی سرزنشتم میکنن و تنها میشی و این خیلی سخته

آره عزیزم میدونم ولی خب کم میارم و وقتی هیچ تشخیصی نداری هیچکس انگار باورشم نمیشه تو مشکل داری اگر ی ...

همین دیگه

همسر ادم نمیشه روش حساب کرد چه ب بقیه

انقدر دلیل واشه از پا افتادن این روزا هست ک نگو

اما امید ب آینده بچه هاست سرپا نگهمون داشته

من دردامو ب مامانم نمیگم ب همسرم نمیگم 

غصه خوردن از غصه خرف زدن فقط زیادترش میکنه

همین

همین دیگه همسر ادم نمیشه روش حساب کرد چه ب بقیه انقدر دلیل واشه از پا افتادن این روزا هست ک نگو ا ...

میدونم ولی وقتی پام رو کلاج ماشین کار نمیکنه وقتی دستم از درد فلج شده نمیتونم ظرفام رو بشورم وقتی از دل درد سرکار دارم به خودم میپیچم و مجبورم جواب ارباب رجوع هم بدم وقتی پاهام همراهم نیس ولی مجبورم پاشم بدوم اینور اونور اینا غصه خوردن و منفی نگری نیس اینا چاره جویی و استیصاله باور کن اصلا وقت برای غصه خوردن ندارم بعضی روزا وقت برای حرف زدن با دیگران ندارم دلمم نمیاد اونا هم خودشون بیشمار مشکل دارن ولی دارم کم کم به جایی میرسم که از پس کارام برنمیام درد من اینه مشکل من اینه

2740
میدونم ولی وقتی پام رو کلاج ماشین کار نمیکنه وقتی دستم از درد فلج شده نمیتونم ظرفام رو بشورم وقتی از ...

دکتر طب سنتی معتبر برو 

اگه هم رفتی ی معتبر پیدا کن

دوباره برو

نوار مغزدبده برای بیماری ام اس

کارت کمتر کن 

ایشالا ک خدا راه درمان برات روشن کنخ

دکتر طب سنتی معتبر برو  اگه هم رفتی ی معتبر پیدا کن دوباره برو نوار مغزدبده برای بیمار ...

چندین بار ام آر آی و نوار عصب عضله هم دادم مرسی عزیزم همین که همراهیم کردی ممنونتم