2733
2739

ننیدونی اونهمه کم کنی توی ۱ ماه

بدنت محو میشخ

من‌الان ۱ماه بود از خودم رژیم‌میگرفتم تو این ۱ ماه ۲بار سرماخوردم‌ از دیروز مریضم بدنم ضعیف شده

عضو گروه بنفش💜 ب امید روزی که برگردم به وزن ۵۵😈 وزن اولیه ۶۷👻 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

برو باشگاه

متخصص تغذیه مبخاد بهت برنامه ی غذایی تاحد مجاز کالریتو بدع

خودت میتونی کالری شماری کنی خب

باشگاه ولی تحرکو میبره بالا و همه ی قسمت بازو و ران و اینا ک سختن آب میشن

البته زمانت کمه ولب مطمئن باش نتیجه میگیری تو اصن ۵تا هم کم کنی کلی تاثبرداره روی سایزو لباس پوشیدنت

💜صعود به گروه بنفش💜قد۱۶۵ هدف ۵۵الی۶۰💜وزن اولیه ۸۰😵وزن فعلی ۷۲🤩🤩 تاریخ بنفش شدن ۳/۱۶💜هدف ۶۰💜

من كردن تو زمان كوتاه به بدن اسيب ميزنه عاداتي غذائيت رو تغيير بده نون و برنج رو كم كن پياده روي كن باعث ميشه رو فرم بياي و ماندگار باشه بقيش مقطعي هست و جواب نميده 

به هیچ عنوان نباید ده کیلو توی یک ماه کم کنی چون عوارضه خیلی زیادی برای بدنت داره اگر میخوای وزن کم کنی باید توی چند ماه باشه این ده کیلو  برو مشاور تغذیه تا بهت رژیم بده  برای کم کردن وزنت و همزمان  باشگاه برو  

اگر نمیتونی مشاور تغذیه بری یا باشگاه خودت زشروع به کم خوردن کن برنج و ماکارانی را حذف کن از غذات بیشتر سبزیجات و حبوبات بخور و گوشت کبابی اونم به مقدارکم چندتا دونه پسته یا اجیل هرروز بخور اب کرفس خیلی برای لاغری خوبه ابشا بگیر و هرروز بخور چای سبز بخور  و حتما و حتما هر روز پیاده روی کن 

تو یه ماه و نیم که داغون میشی اینقد کم کنی تمام صورتت میریزه 

ولی باشگاه درست و حسابی برو در کنارش رژیم مناسب بگیر 

میگم باشگاه خوب چون اگر مربی مجرب باشه خودش بهت رژیم میده در کنارش ویتامین و مکمل

برو باشگاه متخصص تغذیه مبخاد بهت برنامه ی غذایی تاحد مجاز کالریتو بدع خودت میتونی کالری شماری کنی ...

فقط بحث کالری نیست ،

مثلا نون قهوه ای کالری بیشتری داره ولی با این حال چون سیرکنندگی بیشتری داره ارجحیت داره

تمام تلاشم اینه موقع گفت و گو با آدما سرزنششون نکنم ؛ ولی اگه ناآگاهانه شمارو به خاطر انجام کاری سرزنش کردم لطفا بهم بگید❤