2737
2734

برا خودمو اطرافیان ندیدم تابه حال

ب ندرت پیش میاد

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

سلام نه منو ۱۴ هفته و ۵ روز درست گفتن دیگه ۱۹ هفته احتمال خطا خیلی کمه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

به ندرت 

خیلی کم پیش میاد 

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)

نه برای من دوتا دارم یکی هم تو راه هست اون دوتا رو گفتن درست بود این یکی هم که ntرفتم گفت و انومالی هم دوباره همون گفت چندروز پیش هم سونو عادی کرد پزشک زنان هم تایید کرد کسی دیگه دور و بر خودم ندیدم اشتباه بشه

کیانا.کیان.کارِن
2740