2733
2734
داری ولی فعلا آمادگیش رو نداری احتمالا ۲سال دیگه باشه خواستگار هم داری یا میاد سفید پوست کمی تو پر ه ...

برا منم بگو لطفااا

بزور پول جور کردم ی فالگیر پیدا کنم اگه جوابم بدی دیگه نمیرم لطفااا بگووو به محمدرضا میرسم با وجود این مانع و باهم ب هدفمون می‌رسیم یا نه

شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️           امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
توادم بی حوصله که احساساتت خیلی کمه ولی یه دل مهربون داری غصه همه رو هم میخوری😂🧡

دو مورد اولو که از رو کامت خودم فهمیدی اما مورد اخر غصه همه رو نمیخورم

راستش غصه خودمم نمیخورم🗿💜

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کسی هست که انرژیش روی تو هست یه اصراری داره دوستی باشه یا شاید خودت باشی هرچی هست یه عزیزی هست شاید ...

ممنونم ازت محبت کردی بهم لطفت رو با دعا کردن برات کمی جبران میکنم 

ممنونم ازت محبت کردی بهم لطفت رو با دعا کردن برات کمی جبران میکنم 

ممنونم درست گفتم؟

سلام بچه ها متاسفانه کاربری قبلیم(گرگ_برفی ) تعلیق شد با کاربری جدید هستم پیام هاتون و توی تایپک های متخلف صدام می‌زدید و یا تایپک می‌زدید توی اعلان میومد نمی‌تونستم جواب بدم تعلیق بودم و امیدوارم بنا بر بی ادبی نزارید❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم ۸۰ تا۹۰ درصد هم درست میگم ولی این حس هست و دلیل نمیشه شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنیدببینید میخواید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید💚ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب میکنه😍😍😍❤️❤️ ایشالا که خوشبخت باشید همیشهههه😍🥰 و اینکه من دیگه جواب کسی رو نمیدم قسم و قرآن هم ندید ممنونم💔💔❤️عضو گروه قرمز❤️وزن اولیه:۹۵.۵۵(۱۷ اردیبهشت)🫥 هدف بعدی۹۰🔒هدف بعدی۸۰🔒هدف بعدی ۷۰🔒هدف بعدی۶۰🔒هدف نهایی۵۸🔒❤️‍🔥
2731
دو مورد اولو که از رو کامت خودم فهمیدی اما مورد اخر غصه همه رو نمیخورم راستش غصه خودمم نمیخورم🗿💜

نه حس کردم اونجور ادمی البته که من حس ششم نیستم😁

موقعش هم برسه مثل یه دختر مظلوم دلت میخواد فقط گریه کنی😅😅

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
برا منم بگو لطفااا بزور پول جور کردم ی فالگیر پیدا کنم اگه جوابم بدی دیگه نمیرم لطفااا بگووو به محم ...

@گرگ_برفی۱    

شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️           امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
داری ولی فعلا آمادگیش رو نداری احتمالا ۲سال دیگه باشه خواستگار هم داری یا میاد سفید پوست کمی تو پر ه ...

برات ۱۰ تا توحید میخونم لطفا جواب منم بده

عزیزم من کی ازدواج میکنم؟

شغلش چیه

ممنون میشم برای رسیدن به حاجتم برام دعا کنید 🌹🌹هرکی برام دعا کرد بهم بگه براش ۵ تا کوثر بخونم🌹

بچه ها لطفا بهم اصرار نکنید انرژی منفی بهم وارد میشه🥲💔😔

سلام بچه ها متاسفانه کاربری قبلیم(گرگ_برفی ) تعلیق شد با کاربری جدید هستم پیام هاتون و توی تایپک های متخلف صدام می‌زدید و یا تایپک می‌زدید توی اعلان میومد نمی‌تونستم جواب بدم تعلیق بودم و امیدوارم بنا بر بی ادبی نزارید❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم ۸۰ تا۹۰ درصد هم درست میگم ولی این حس هست و دلیل نمیشه شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنیدببینید میخواید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید💚ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب میکنه😍😍😍❤️❤️ ایشالا که خوشبخت باشید همیشهههه😍🥰 و اینکه من دیگه جواب کسی رو نمیدم قسم و قرآن هم ندید ممنونم💔💔❤️عضو گروه قرمز❤️وزن اولیه:۹۵.۵۵(۱۷ اردیبهشت)🫥 هدف بعدی۹۰🔒هدف بعدی۸۰🔒هدف بعدی ۷۰🔒هدف بعدی۶۰🔒هدف نهایی۵۸🔒❤️‍🔥
من دیگه جواب نمی‌دم🚶🏻‍♀️جنبه ندارن 

خداوکیلی هر چی بم گفتی درست دراومد!

فقط منتظرم واسه قبولی ببینم بازم درست درمیاد یا نه

خیلی ام با حوصله جواب میدی دمت گرم  

میدونی سخت‌ترین نوع دوست داشتن چیه؟!🙃اینه که تمام علایقش دستت باشه..بدونی از چی خوشش میاد؛ از چی بدش میاد؛ چیو دوست داره چیو دوست نداره🚶‍♀️ رنگ مورد علاقه‌اش چیه یا چه جور پیرهنی تو تنش قشنگ‌تره... اینه که حالت به حالش گره خورده باشه... وقتی ناراحت میشه تب کنی؛ وقتی خوشحاله بیشتر از خودش ذوق کنی براش... ولی اون روحشم خبر نداشته باشه :)🥀
ممنونم درست گفتم؟

ببین یه نفر منو میخواد از من کوچیکتره من نخواستم 

و یک نفرم هست اونم دوستم داره ولی شرایطش مناسب نیست 

من دنبال معجزم میدونی خدا فقط خودش میدونه چقدر درعذابم 

میتونی بگی باردارم یانه؟

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
خداوکیلی هر چی بم گفتی درست دراومد! فقط منتظرم واسه قبولی ببینم بازم درست درمیاد یا نه خیلی ام با ...

ممنونم چی بهت گفتم عزیزم؟ به خیلی ها جواب دادم یادم نیس🥲💔 خیلی قلبم و شکوندن

ببین یه نفر منو میخواد از من کوچیکتره من نخواستم  و یک نفرم هست اونم دوستم داره ولی شرایطش منا ...

پس همینه میگم یه اصراری این وسط هست پس درسته موفق باشی عزیزم

من تاحالا ازت نپرسیدم میشه لطفا در مورد کنکور و دانشگام بگی

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
2706