2737
2739
شوشو امشب راضی نشدجایی بریم ، منو آویسا و شوشو تنها هستیم.
بیزار باش از معشوقی که اسم هرزگی هایش را بگذارد "آزادی" / اسم نگرانی هایت را بگذارد " گیردادن"/ و برای بی تفاوتی هایش " اعتماد داشتن به تو" را بهانه کند.....
اویسا چه اسم قشنگی
اللهم صل علی محمد وال محمد.
خدایا شکر.فرشته کوچولوی من . ممنون که امدی تو دلم.قول میدم مامان خوبی باشم.توکه انقدر خدا دوست داره واسه دوستام هم دعا کن نی نی بیاد تو دلشون
مرسی عزیزم.
بیزار باش از معشوقی که اسم هرزگی هایش را بگذارد "آزادی" / اسم نگرانی هایت را بگذارد " گیردادن"/ و برای بی تفاوتی هایش " اعتماد داشتن به تو" را بهانه کند.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هم دعوت بودیم اما شوهرم خوشش نمیاد تو شلوغی بیرون بره دخترم دلش سوخت خونواده هامون اینجا نیستن. داییش دعوتنمون کرده بودن. یه جورایی آدم حس میکنه اگه شب یلدا جایی نره انگار خیلی تنهاس. من فقط شب یلدا ابن حسو دارم
2728
اره شوهر منم با خونواده خودم قهره خونواده خودش هم دورن راضی نشد بریم خونه مامیش. ما هم تنها موندیم. حس بدی دارم
ماخونه بابام اینا هستیم.بابام خوابید.شوهرم پای تلویزیونه منم پای نت .مامانم سرگرمه کاراشه.خواهر برادارام نیومدن.خبری نیست دلتون نسوزه
خدایا شکر.فرشته کوچولوی من . ممنون که امدی تو دلم.قول میدم مامان خوبی باشم.توکه انقدر خدا دوست داره واسه دوستام هم دعا کن نی نی بیاد تو دلشون
2738
پونه جون مثل شوهر منه. همیشه در حالت قهر به سر میبره. اگرم بیاد زهر مارمون میکنه
من برعکس شماهام.اصلا دوست ندارم از خونم تکون بخرم.مهمونی دعوت میشم اصلا خوشحال نمیشم
2706