2737
2739
عنوان

کیا امشب مثل من شب یلدا جایی نرفتنو تو خونه خودشون موندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1660 بازدید | 89 پست
من و دخترام عاشق بستنی ایم
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
سما شوهرم جند وقته شرکت زده و فوق العاده سرش شلوغه صبح میره آخر شب میاد وقتى هم خونست به قول خودش تو سرش فقط کد و برنامست
جمعه و شنبه نداره عید و غیر عید نداره میگه باید به نتیجه برسم کلى قرض و بدهى داره
به خاطر بسپار! همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است. آرام...بی صدا...همیشگی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اخی زهراجان....واسه دخملیت ناراحت شدم
بیزار باش از معشوقی که اسم هرزگی هایش را بگذارد "آزادی" / اسم نگرانی هایت را بگذارد " گیردادن"/ و برای بی تفاوتی هایش " اعتماد داشتن به تو" را بهانه کند.....
بشه ها شاد باشین
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2740
بچه ها منم برم. آویسا داره از سر و کول لبتاپ بالا میره. یلداتون خووووووووووووووش
بیزار باش از معشوقی که اسم هرزگی هایش را بگذارد "آزادی" / اسم نگرانی هایت را بگذارد " گیردادن"/ و برای بی تفاوتی هایش " اعتماد داشتن به تو" را بهانه کند.....
تلوزیونم ترکونده با فیلماش

شبکه 1داره یه فیلم میده شوهره همش زنش رو میزنه
دخترم مشقاش تموم شه شمع هارو روشن میکنم برقا رو خاموش بعد با خمیازه شوهرمو بیدار میکنم چرتت تموم شد ما گشنه ایم پاشو . یه شب چله ای بخوریم چقد تو خسته ای کوه کندی . . حالا نمی دونم چند ساعت دیگه اتفاق می افته . خسته شدم پای گاز از صبح وایستادم انگار بو ی غذا ها سیرم کرده . برم دراز بکشم . به مادر شوهرم زنگ نمی زنم. ولشون کن بابا . خدا حافظ گلا .
خدایا ممنون که همیشه کمکم میکنی
2706