2733
2734
عنوان

دلم یه شوهر بددل و شکاک و عصبی و پرخاشگر میخاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2738 بازدید | 100 پست
منم جدا شدم ازش ۶ ماهه از توصیفای این دوستمونم بدتر بود شوهر من

شوهر سابقم یه اعترافی کرد گفت میزدم بهت شک میکردم نمیزاشتم بیرون بری چون عاشقت بودم ..

منم دوسال جدا شدم 🙁

ان شاالله زندگی از این به بعد روی خوش بهت نشون بده عزیزم❤️🌺

برای شناختن ﺁدم هاﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﻋﺠﻠﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ،ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ،ﺫﺍﺕ ﺗﮏ ﺗﮏ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍﺑﻪ ﺗﻮ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ ﺩﻫﺪﻭ ﺗﻮ ﻣﯿﺮﻧﺠﯽ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﻭ ﻗﻀﺎﻭﺗﻬﺎﯼ ﻋﺠﻮﻻﻧﻪ ﯼ ﺯﻭﺩ ﻫﻨﮕﺎﻣﺖ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﻭ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ ﺁﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﺑﺪ ﻫﺴﺘﻨﺪ،ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺸﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﯽ ﻭ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺳﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﺪﻧﺖ ﺍﺯ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻧﺪ ﺯﻣﯿﻨﺖ ﺯﺩﻩ ﺍﻧﺪ , ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻣﺤﮑﻢ ﮐﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﺧﻮﺭﺩ ﺷﺪﻥ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻧﻬﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﻭﺟﻮﺩﺷﻨﯿﺪﻩ ﺍﯼ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﮑﻦﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻗﺎﺿﯽ است..🍀‹ الهی اون دلخوشی که منتظرشی،وقتش همین روزا باشه...›••💛••

اینجور آدما فقط تو رویا خوبن تو واقعیت کلافه کننده ان😑

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😒یه لنگشو دارم🤣🤣🤣🤣😐😐😐😐😐😐وای بخدا ک برا منم همینه ولی فعلن دارم درستش میکنم به عقد کنیم

یه اینجوری هم برای من پیدا کن 

امان از روزی که گدا معتبر شود   
2728
شوهر سابقم یه اعترافی کرد گفت میزدم بهت شک میکردم نمیزاشتم بیرون بری چون عاشقت بودم .. منم دوسال جد ...

خدا همشونو شفا بده

بچه هم داری؟دوباره مزدوج شدی عزیزم؟

خدایا دستمو بگیر خودمو به تو سپردم میدونم کمکم میکنی🙏🤍
2738
یه اینجوری هم برای من پیدا کن 

🤣😐نعععع رو مخه فک کن رفتم بیرون اقا لوکیشن میخاد

یا میرم مهمونی همش زنگ کی اونجاس موهاتو بده تو رو مهه

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!                               میشه دعا کنین بیماریم درمان شه؟؟؟         و دعا کنین  به اون بی معرفتم برسم؟؟؟      راستی اگه حرفام و امضام برخلافه تاپیکامه خرده نگیر تاپیکام فقط برای تلقین حاله خوب و جذب انرژی مثبته                        ......https://harfeto.timefriend.net/16460591410252   چالش ناشناس حرفتو بم بگوو
بخدا منم اینجور رمان هارو مسخره میکردم تا اینکه یه مدت درگیرش شدم فهمیدم خوشم میاد از آدم روانی  ...

چندسالت من۱۹سالم هیچ وقت همچنین رمان های رو نخوندم چون میدونستم عشق های مزخرفی دارن یادم تازه ک داشتم وارد نوجوانی میشدم رمان گناهکار و قرار نبود خیلی. معروف بود حتی یکم از هر کدوم خوندم پشیمون شدم رمانهای عاشقانه میخوای ازاینا نخون

💖
برو پيش روانشناس

دوست پسر دوستم به دوستم گفته اگه تو خیابون با کسی ببینمت قلم پات خورد میکنم دوستم ناراحت شده بود من به دوستم گفته خوبه که به نظرت من روانیم؟ فک کنم اثر رمان هاس که چندین هفته اس دارم میخونم 

چندسالت من۱۹سالم هیچ وقت همچنین رمان های رو نخوندم چون میدونستم عشق های مزخرفی دارن یادم تازه ک داشت ...

پس چه رمانی بخونم ؟

دوست پسر دوستم به دوستم گفته اگه تو خیابون با کسی ببینمت قلم پات خورد میکنم دوستم ناراحت شده بود من ...

روانى كه نه

ولى احتمالا يك سرى الگوهاى ناسازگار روانى دارى كه با تراپى حل ميشه 

2706