2737
2734
عنوان

حرف عجیبی که همسرم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1590 بازدید | 64 پست
آخه اینجوری با اصرار منو بفرسته بیرون؟خدا خیرش بده اینم کاری بود 

بابا بدن خودشه اختیارشو داره یه سوال خصوصی پزشکی از دکترش بپرسه. 

شما میری پیش دکتر زنان ریز مکالماتت رو میگی به همسرت؟؟!! 

یه کم بذار همسرت راحت باشه و از خودت دورش نکن. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

فقط طرز فکرت

اگر هم چیزی بوده اصلا چه لزومی داشته که به دکتر بگه مگه پزشک قانونی بوده

و اینکه حتما خواسته در مورد مدفوع و باد معده جیزی بپرسه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط طرز فکرت اگر هم چیزی بوده اصلا چه لزومی داشته که به دکتر بگه مگه پزشک قانونی بوده و اینکه حتما ...

می‌دونم من مشکل دارم ولی خوب اگر شما هم متاهلی آیا باد معده و مدفوع چیزیه که بخاطرش آدم روش نشه جلو همسرش صحبت کنه؟رفتار اون که شک برانگیز تر بود

شوخی نبود آخه مصر بود که یکی از پرسنل بیاد که بهشون بگه

ببین حالش دست خودش نبوده اثر بیهوشی بوده خیلی ها چرت و پرت میگن و توهم میزنم اون لحظه

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
2731
نه واقعا یه چیزی گفت چون طرف هم دید من نگرانم گفت یه حرف مردونه بود

خوب شاید روش نشده راجع به مقعد همسرت جلو شما حرفی بزنه زیاد پیگیر نباش چون چیزی به دست نمیاری دهنتو فقط به هم می‌ریزی

می‌دونم من مشکل دارم ولی خوب اگر شما هم متاهلی آیا باد معده و مدفوع چیزیه که بخاطرش آدم روش نشه جلو ...

اره مردا بیشتر از زنا حجب و حیا دارن.الان شوهر من ۱۰ ساله موبرگشتی داره وسط باسنش نمیره عمل 

میگه دسشویی رفتنو چی کنم چون باید یک ماه استراحت مطلق باشه

تو ۱۵ سال زندکی هنوز نمیتونه قبول کنه که براش لگن بزارم

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2740
خوب شاید روش نشده راجع به مقعد همسرت جلو شما حرفی بزنه زیاد پیگیر نباش چون چیزی به دست نمیاری دهنتو ...

آره دیگه نمیپرسم ولی از همسرم کفری ام می‌دونه من حساس و کنجکاوم و عصبی میشم چرا همچین کاری کرد

اره مردا بیشتر از زنا حجب و حیا دارن.الان شوهر من ۱۰ ساله موبرگشتی داره وسط باسنش نمیره عمل  م ...

خدا حفظشون کنه سلامت باشن همیشه چی بگم البته همسر من هم کم روهه

میگم نکنه خواسته بگه قبلا رابطه مقعدی داشتم😭😭😭😭😭

ذهنتو مسموم نکن مگه چیزی ازش دیدی بعدم بخواد بگه به دکترا میگه همچین چیزی و نه کسی که فقط کارش عکسبرداری هست یا هرچیز دیگه 

2706