2752
2734
عنوان

حرف عجیبی که همسرم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1594 بازدید | 64 پست
خودت باشی تو فکر نمیری؟از ظهر حالم بده 

نه ک نمیرم. مرد غرور داره  دیگه حرف مردونه کلونوسکوپیشم بیاد به من بگه. شاید یه مشکلی داشته   نمیخواسته جلوی شما به پرستار بگه.     بیخیال بابا.    نه به اونا ک شوهر رو ول میکنن به امون خدا محلش نمیدن انگار آدم نیس.  نه اینجور. اجازه یه سوال پزشکی خصوصی نداشته باشه🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همون که روده ها رو چک میکنن از مقعد یه لوله میفرستن بالا

آها ممنونم عزیزم

حالا یه بار که اوضاعش خوبه ازش بپرس بالاخره لو میده😀

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
خودت باشی تو فکر نمیری؟از ظهر حالم بده 

خوبه حالا متاهلی و اخلاق مردهارو تو این جور شرایط میدونی.!!! 

یه کم حریم بذارید براشوهراتون بمونه.  یه کم ازادی بهشون بدین. 

ممکنه سوالی بوده،  نیاز ندیده کنار شما مطرح کنه.  شاید با شنیدنش حالتون بد بشه.  شاید غرورش نمیذاشته شما سوالشو بدونی. 

بد نیست گاهی فاصله داشت و احساس ازادی به طرف مقابل بدیم. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
نه ک نمیرم. مرد غرور داره  دیگه حرف مردونه کلونوسکوپیشم بیاد به من بگه. شاید یه مشکلی داشته &nb ...

همش میگم نکنه تو بچگیش بهش تجاوز شده خواسته اونو بگه😭😭😭😭

همچین شوهری رو باید به ۶۰۰ قسمت نامساوی تقسیم کرد  هر قسمت رو به گوشه از جهان هستی پرتاب کرد😌

مگه شیطانه😅🤣🤣🤣

حالا چرا ۶۰۰ قسمت به تعداد دیگه نمیشه😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
خوبه حالا متاهلی و اخلاق مردهارو تو این جور شرایط میدونی.!!!  یه کم حریم بذارید براشوهراتون ...

آخه اینجوری با اصرار منو بفرسته بیرون؟خدا خیرش بده اینم کاری بود 

همش میگم نکنه تو بچگیش بهش تجاوز شده خواسته اونو بگه😭😭😭😭

یاااااخداااااااا.    چ ذهن منفی بافی.  خدانگهداارررررر    

خواهرانه بیخیال شوهر بنده خدا  یه دوره مثبت اندیشی برو.   الان دکتر قنبری یه دوره رایگان گذاشته شرکت کن 

مگه شیطانه😅🤣🤣🤣 حالا چرا ۶۰۰ قسمت به تعداد دیگه نمیشه😂😂😂

نه ۶۰۰ تا حال میده😁😁👍🏻👍🏻👍🏻

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
پناه بر خدا شوهرت بدونه چی تو سرته سر به بیابون میزاره حالا شما بری دکتر زنان ریز به ریز معاینه هات ...

نه ولی نه اینکه اصرار کنم بره بیرون بعد حرف بزنم ظهر هم ازش پرسیدم گفت یه مطلبی بود میخواستم تو ناراحت نشی خواستم بگم بدتر اذیت شدم که 

2706