2752
2734
عنوان

شما صاحب طلاهاتون هستین یا شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 9490 بازدید | 309 پست

مال خودمه و شوهرم دخالت نمیکنه

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیرم این از درک شماست. ما خانما مشکلی باشه و جون کسی در خطر باشه، دیگه نگاه نمی کنیم طرف کی هست. من ...

دقیقا طرف ایشون آدم سواستفاده گری بوده و اینکه درک و گذشت تو زندگی مشترک باید دو طرفه باشه من برادرشوهرم میخواست مهاجرت کنه مادرشوهر و زنگ زد گفت می‌خوام طلاهام بفروشم میخوای گردنبندم تو بخر شوهرم راضی بود گفتم عزیزم اگه بخری من دلش ندارم از گردن مامانت دربیارم بندازم تو گردن خودم پولش بده ولی گردنبند به خودش کادو بده که شوهرم قبول نکرد نخرید

من دارم فکر میکنم اگر قضیه برعکس بود و همسرت برای نجات چون مادرش مجبور میشد ماشین رو بفروشه  بدون مشورت تو حق رو می‌دادم بهش

پس اینجام تو هم حق داری

بالاخره جون یک انسانه اونم پدر

بنظرم برو پدرت رو ببین که خدایی نکرده حسرتی بر دلت نمونه 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
همسر من ،خودش مالک همه چیز می‌دونه حیوون وحشیه که فک می‌کنه زن برده است و هیچ حقی نداره

حالا کسی نمیگه طلاق بگیر☹️☹️☹️

ولی مثل کاربرای اینجا سریع بچه نیار

که بعدا با بچه آواره بشی خدایی نکرده

اول مشکلاتتونو حل کنید سنتم که کمه

اصلا سیاست نداری هااااا.... اصلا .....

این مرد همینجوریشم نرمال نیست😞

توام با ندونم کاری هات بدترش نکن

البته فکرنکنم بعد این شوهرت درست بشه

ولی باز سعی کن نسنجیده عمل نکنی🌹🌹

ممن اصلا به پولای همسرم کاری ندارم بابت اکثر مناسبتها برای مامانش طلا میخره یا برای خواهرش گوشی و ط ...

البته کار خوبی کردی

بحث جون یه ادم وسط بود

شوهرت یا خیلی با تو خانوادت مشکل داره با خیلییی ادم بد ذاتیه

حالم اصلا خوب نیست 

عزیزم فکرکنم افسرده شدی

روحیه ات خیلی خرابه

همینکه میگی الکی گریه میکنی خیلی بده

کاش بیشتر با دوستات و خانوادت وقت

بگذرونی....باورکن هیچی ارزش غصه خوردنت

رو نداره .....

من دارم فکر میکنم اگر قضیه برعکس بود و همسرت برای نجات چون مادرش مجبور میشد ماشین رو بفروشه  بد ...

پدرم فوت شد. همسرم برای تولد و روز مادر برای مادرش طلا خرید  فقط پدر و مادر من آدم نیستن

عزیزم اصلا طلا اموال زن محسوب نمیشه چون من یکبار جدا شدم دارم میگم کاغذ خرید طلا ب اسم هرکی باشه در آخر باید تحویل اون شخص بشه چ مرد چ زن 

کاره شما اشتباه بوده چون اینطوری زندگی خودتو خراب میکنی دیگه شوهرت وخانوادش بهت اعتماد نمیکنن هیچ حتی ب خودشون اجازه میدن پشت خانوادتم حرف بزنن واینا مقصرش شما هستی چون زن بی اجازه شوهر حق هیچ کاری رو نداره اینو دادگاه میگه ها

درضمن خداروشکر شما برادر داری اون میدونست خودش باید چیکار کنه بلاخره شما با رفتارت اونارو بی غیرت نشون دادی پیش شوهرت البته بلانسبت

بعدشم همه یعنی اکثریت مردها همینن من دومین شوهرمه اینم باز همینطوریه ولی برعکس برای خانواده و حتی فامیلهای خودش شده باشه کلیه ش رو میفروشه میده و من هیچ حق دخالتی ندارم اکثریت مردها همینن شما خدای نکرده زندگیت بهم بخوره سره این ماجرا هیچ کس پشتشو نمیگیره همه حق رو میدن ب همسرت حتی خانوادت پس سعی کن زندگیتو محکم نگه داری معذرت خواهی کن از شوهرت سیاست داشته باش با زبون کاراتو راه بنداز درضمن زن باش برای روزهای مبادا پس انداز کن تا اینطوری ب مشکل نخوری زنی ک همچین شوهری داره باید خودش زرنگ باشه و برای ایندش یواشکی پس انداز کنه 

2706