2733
2734

همون دختر بچم‌ که وقتی ۷ ماهه به دنیا اومد پدر مادرش اختلاف داشتند و تو ۱۷ روزگی مادرش میزارتش و میره دنبال زندگی و آرزو های خودش 

همونی که دست خانواده پدری بزرگ شد و پدرشم گاهی میدید

از اول ارزوهای بزرگ داشت و صبر و قدرتش هم بزرگ بود مامانجونش بهش میگفت دخترکم من که سواد ندارم تو درس بخون تا بتونی بقیه رو هم با سواد کنی بزرگ شد رفت شد نفر برتر استان تا این که دقیقا سال اخر مامانجون خودش مربض شد درگیر شدند با سرطان حالا دیگه ستاره بالا سر مامانجون میموند 

مامانجونش نمیتونست بیدار بمونه تا ستاره درس بخونه نمیتونست پا به پاش بیاد ستاره باید هم کارای خونه رو میکرد هم درساشو میخوند هم خانوادشو نگه میداشت

همه چیز قشنگ رقم خورد شدم رتبه ۳۰۰ و رفتم فرهنگیان تا بقیه رو با سواد کنم 

یک سال بعدش باباجونم بدون این که ازم خداحافظی کنه رفت پیش خدا و من و مامانی تنها تر شدیم دیگه کسیو نداشتم نازم کنه صدام کنه دعام کنه 

چقدر روزای سختی بود منو که بی صاحب دیده بودند هر بلایی بگین سرم میومد از ننگ و نفرین تا تعرض شبانه عموم

از طرفی با حقوق معلمی نمیشد ادامه داد 

پیج اموزش و فروش زدم کمک خرجم شد ادامه دادم و رفتم ارشد عاشق زبان بودم رفتم لیسانس زبانمم میخوام بگیرم 

میخوام بگم هیچ وقت نا امید نشین باشه؟

آخرش قشنگ ترین اتفاق ها براتون میوفته 

خدا حواسش به همه ما هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یعتی چی تعرض عموم 

بهت دست درازی میکرد یا کتکت  میزد؟

خیلی خوشحال شدم برات ان شاالله بهترین ها برات رقم بخوره 

پذیرش رحم اجاره و تخمک اهدایی از سراسر ایران.    

👏👏👏👏👏👏👏همیشه بهترینها واست رقم بخوره❤️

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤// هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت!عمری که حرام تو شد ای عشق حلالت//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
2738
یعتی چی تعرض عموم  بهت دست درازی میکرد یا کتکت  میزد؟ خیلی خوشحال شدم برات ان شاال ...

زیاد راجبش نمیتونم حرف بزنم چون حالت روحیم بد میشه سب که خواب بودم اومد تو‌اتاقم و سعی داشت دستشو ببره زیر لباسم موفق نشد و بعدشم به عمم گفتم و دیگه خبری نشد ازش خیلی سخت بود از ترس تا سه روز لال شده بودم یه هفته بیمارستان بستری شدم یه روزشو هوشیار نبودم خیلییی سخت گذشت ولی گذشت

زیاد راجبش نمیتونم حرف بزنم چون حالت روحیم بد میشه سب که خواب بودم اومد تو‌اتاقم و سعی داشت دستشو بب ...

خلی ببخش عزیزم ولی خدا باعث و بانیشو  لعنت کنه اگه پاهاشو قلم میکرد مینشست  خونه الان شما این تجربه بد رو تجربه نمیکردین 

خیلی ناراحت شدم واقعا 

چه آدمایی پیدا میشن خداازشون نگذره 

ان شاالله پله های طرقی رو زود زود بالا بری و درخشندگی  ات چشاشونو  کور کنه 

پذیرش رحم اجاره و تخمک اهدایی از سراسر ایران.