2297
عنوان

چرااا ،😭😭😭😭😭😭

403 بازدید | 32 پست

چرا اینقد از نماز دور شدم 

دلم برا روزای که نماز می‌خوندم تنگ شده برا قرآن خوندنم برا دعا خوندن

نمیدونم چرا دیگه نمیتونم بخونم 

کمکم کنید ثواب داره تا حالا چند بار شروع کردم اما چند روز طول نکشید ولش کردم 

گمان می برم که اگر خداوند ، صد هزار گونه خنده می آفرید اما رسم اشک ریختن را نمی آموخت ، قلب حتی تاب ده روز تپیدن را هم نمی آورد…

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخون خو‌ اگه دوس داری😐تمبلیو بزار کنار🤣

میخونم اما دوباره ولش میکنم

گمان می برم که اگر خداوند ، صد هزار گونه خنده می آفرید اما رسم اشک ریختن را نمی آموخت ، قلب حتی تاب ده روز تپیدن را هم نمی آورد…
2306
باید خودت بخوای  کسی نمیتونه کاری کنه

انگار یه نیروی منا از نماز دور میکنه

من گروه نماز دارم تو واتساپ 

بیا تو‌جمع ما 

همه خانم هستیم

بچه ها خیلی خوب به هم دیگه انگیز میدن

♥️در تاپیکهای ختم صلوات لطفا منو تک کنید♥️🌼گروه ختم قرآن و چله و‌نماز داریم تو واتساپ اگه دوست داشتید درخواست دوستی بدید🌼♥️شرط ورود به گروه ما فعال بودنه♥️🌼خانمهای روشن فکر لطفا ریپ نزنید 🌼
2050
من گروه نماز دارم تو واتساپ  بیا تو‌جمع ما  همه خانم هستیم بچه ها خیلی خوب به هم دیگه ا ...

چجور عضو بشم

چجور عضو بشم

درخواست دوستی میدم قبول کن

♥️در تاپیکهای ختم صلوات لطفا منو تک کنید♥️🌼گروه ختم قرآن و چله و‌نماز داریم تو واتساپ اگه دوست داشتید درخواست دوستی بدید🌼♥️شرط ورود به گروه ما فعال بودنه♥️🌼خانمهای روشن فکر لطفا ریپ نزنید 🌼
2051