2737
2739
عنوان

بدترین خاطرتون باعشقتون شوهرتون!

| مشاهده متن کامل بحث + 2520 بازدید | 140 پست
چرا خیلی دلم براش سوخت خودمم فکر نمی‌کرد دوستن که اونا همه صمیمی بودیم اینکارو با زندگیم بکنه خیلی پ ...

ددلم خنک شد که شوهرت بهت اعتماد نداشت و اذیتت کرد و این بلا سرش اومد. اومدیم و تو به بابات نگفته بودی. چی میشد واقعا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر چرا موقع ازدواج خطتو عوض نکردی؟ من الکی گفتم خط خواهرمه😕

اخه من خیلی صفرتاصد ب شوهرم گفته بودم این فقط نگفته بودم ....گفتم همچی میدونع ب خودمم اعتماد داشتم  دیگ عوض نکردم

2742
ددلم خنک شد که شوهرت بهت اعتماد نداشت و اذیتت کرد و این بلا سرش اومد. اومدیم و تو به بابات نگفته بود ...

پیاماش خیلی بد بود منم دلم خیلی شکست چون اصلا نداشت حرف بزنم اما یه ساعت بعد وقتی تو بیمارستان بود زنگ زد برگرد خونه برگشتم آرم توصیح خاست

2740

اتفاقات تلخی که جاری عوضی قبل از ازدواجمون برام رقم زد و اینکه دیگران همش بخاطر انتخابم تو سرم میزدن😞

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁همونیم که بعد از هزار و یک سختی به عشقم رسیدیم🤪🙈من عاشق مردی شدم ک چشم‌بسته همه منو از رسیدن بهش منع کردن و چیزی طول نکشید ک نظر همه ی اونها به کام دل من برگشت

[QUOTE=238158437]اخه من خیلی صفرتاصد ب شوهرم گفته بودم این فقط نگفته بودم ....گفتم همچی میدونع ب خودمم اعتماد داشتم&n ...[/QUOT

اشتباه نکن مردا این چیزا تو کتشون نمیره من گاهی وقتا به شوهرم میگم عموم اومده بود خونمون چون میدونه پسرش خواستگارم بوده قشنگ سرخ میشه 

تازه با اینکه شوهرم اول ازدواج گفت کاری به گذشته هم نداشته باشیم 

ببخش میگم ولی بی احتیاطی کردی من ۳۵ سالمه این و تجربه ۱۱ ساله زندگیم میگه

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
[QUOTE=238158437]اخه من خیلی صفرتاصد ب شوهرم گفته بودم این فقط نگفته بودم ....گفتم همچی میدونع ب خود ...

من ادمیم نمیتونم دروغ بگم نتونستم نگم خیلی چوب صداقتم خوردم خیلللللللللللللللللللللللللللی

۴ سال موندم تحمل کردم خودش شروع کننده ماجرا بود (باهم نبودیم) اما نی خیلی خیلی دوسش داشتم خیلی اذ ...

ببخشید من دخالت میکنم عزیزم اما تو هم جای خواهرمی...

وقتی میگی صبر کردی تا خاطره ی قبلی و فراموش کنه،وقتی میگی چندبار پس زده تو رو،وقتی بدون رابطه ی جدی غمشو خوردی همون موقع غرورتو گذاشتی زیرپات...البته قضاوت همیشه اسونه منم جای تو نبودم و تا حالا درگیر عشق واین جریانا نبودم ولی میدونم ماها همیشه از احساساتمون ضربه میخوریم برای همین باید بیشتر دقت کنیم و بیشتر مواظب خودمون باشیم که به کی دل میبندیم

2706