2297

😂

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗کاربری دست سه نفره🙃

مه  با همتون متفاوتم😌

مه امروز امتحان دینی دادم  

کاش بچه بودم و توم یه عروسک بودی پشت شیشه که فقط با چند قطره اشک میتونستم بغلت کنم اما الان با ریختن یه دریا اشک  باز نمیشه...  ولی دلبر من ایمان دارم یروز تو بغلت آروم میگیرم 🤍🌱🫂

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306
2050

سوالت را با توروسننع پاسخ میدهم پس نپرس سوالی قربونت برم🖤🍃                                                                                              یه مدته هیچی برام مهم نیست حتی برامم مهم نیست که مهم نیست🖤🍃                                                      هرچی بیشتر از آدما میفهمم بیشتر از سگا خوشم میاد:]🖤🍃         شمارو نمیدونم ولی من حتی اگه ناخواسته مامان بابامو ناراحت کنم قلب خودم بیشتر میشکنه و میشینم زار زار گریه میکنم:)🖤🍃                          میدونی بهترین شناگرم که باشی یه شب تو رویای یه نفر غرق میشی؛🖤🍃               این روزا میگذره ولی شبارو چیکارش کنم؟🖤🍃       من حسودم خواستین جز من به کسی دیگه اهمیت بدین،با من خدافظی کنین:🖤🍃                  من میتونم ۲۴ ساعت باهات بگم بخندم بغلت کنم و دستتو بگیرم کل شهرو باهات پیاده بیام و فرداش برای همیشه برمو یادم نیاد تویی وجود داشته...🖤🍃

چند شب دیگه = انتن انتم هذا هذین در سراسر کشور   

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#اهدای‌عضو_اهدای‌زندگی  ¦هرهوس‌را‌به‌غلط ، عشق حسابش‌نکنیم¦   تیکربارداری‌نیست!! 
😂خودمم

هیییی

سوالت را با توروسننع پاسخ میدهم پس نپرس سوالی قربونت برم🖤🍃                                                                                              یه مدته هیچی برام مهم نیست حتی برامم مهم نیست که مهم نیست🖤🍃                                                      هرچی بیشتر از آدما میفهمم بیشتر از سگا خوشم میاد:]🖤🍃         شمارو نمیدونم ولی من حتی اگه ناخواسته مامان بابامو ناراحت کنم قلب خودم بیشتر میشکنه و میشینم زار زار گریه میکنم:)🖤🍃                          میدونی بهترین شناگرم که باشی یه شب تو رویای یه نفر غرق میشی؛🖤🍃               این روزا میگذره ولی شبارو چیکارش کنم؟🖤🍃       من حسودم خواستین جز من به کسی دیگه اهمیت بدین،با من خدافظی کنین:🖤🍃                  من میتونم ۲۴ ساعت باهات بگم بخندم بغلت کنم و دستتو بگیرم کل شهرو باهات پیاده بیام و فرداش برای همیشه برمو یادم نیاد تویی وجود داشته...🖤🍃