2737
2739
عنوان

ای بابا پس اینا که شوهر دکتر میکنن چیکارن مگه خودشون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6342 بازدید | 167 پست
ععهه پ ممکنه ی دکتر مردم عاشق ی زن ک قیافش خوب باشه  شه؟ 😐

بنظرم اگه دختره مخش رو بزنه میشه

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😭آخه چرا ممکن نی عاشق ف بشه؟ 😐

هر چیزی ممکنه ، شاید یه دکتر عاشقت شد اما خییییلی کم پیدا میشه اینجور موارد.

دعا کن یکی از اقوامتون پزشکی قبول بشه بیاد خواستگاریت😄😂😂من که پسر عمو خاله عمه کسی عرضه درس خوندن نداشت یا بیکارن یا کفترباز

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2728
ارهههه شدید مدام قربون صدقه اصن عشقشون زبانزد بود😂کتاب شوهرشو وا میکردی همه جاش اسم عممو نوشته بود ...

عمت هم قبول کرد یا جدا شد؟

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
 یارو زن داشت😐؟ ای بابا چیکار کرد دوستت تروخدا بگو رمز موفقیتشو

از زنش جدا شده بود ، نمیدونم چجوری پیداش کرده بود لابد منشی که بوده اینم عاشقش شده اومده گرفتتش. اما ۱۵ ،۲۰ چ سالی اختلاف سنی داشتن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
نمیدونم فامیل دوره حالا چه فرقی داره چون مامایی خونده باید بشینه خونه بلاخره دکتر بود

ماما دکتر نیست عزیزم 

لیسانسه س

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
دقیقا. اسی اونی که میگی خوشگل بوده، زن دکتر شده، حتما خانواده ش سطح بالا بودن 

نه بخدا چه سطحی انقد معمولی قصد توهین ندارم ولی پدزشم با وانت کار میکرد بار جابجا میکرد میخوام بگم یعنی شغلشم معمولی بود زنه دکتر نشدا خواستگارش بود گف بهم نمیخوریم اون پولدار قبول نکرد

2740
بخدا امروز رفتم مطب ی زنه انقد ازم تعریف کرد اره قشنگم اما شانس صفر یعنی هیچکی حتی بام رلم نمیزنه نم ...

تو خودت دکتر بودی با یه ادم پایین تر از خودت ازدواج میکردی مثلا با یه کارمند یا کارگر حالا هر چقدرم خوشگل باشه؟ پسرا هم همینن خوب دنبال هم سطح خودشونن اکثرا استثناهم همیشه هست ولی اکثریت دنبال ادم هم تراز خودشونن کبوتر با کبوتر باز با باز دیگه

مارشمالو کبابی سابق😜👻
قانون و قاعده مشخصی نداره اصلا. من خودم دکتر داروسازم همسرم دکترای مهندسی. یا مثلا بعضی پسرای همکلا ...

سلام عزیزم واسه چاقی چی پیشنهادمیدین

ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯾﺶ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ ﺳﺖﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺧﯿﺲ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ..!  
عزیزم فقط شانس بخت داشته باشی یکی میشناسم  دخترا مشکل روانی داشت وضح مالی خوبی نداشت   قیا ...

وای یا امام حسین شانسو نگا اونوقت شانسه من صفر در حدی که خواستم به سرباز تور کنم نشد😂

یکیو پیدا کن دکتر روحت باشه ..دکتر جسم که بیرون ریخته با یه ویزیت اوکی میشی ..ادمایی میشناسم که اینقدر مهربون و بادرک و شعورن برا همسراشون که .زنهاشون میگن ما لیاقت شوهرمونو نداریم ..و برعکس دکترایی که اخلاق و رفتار در حد فاجعه ..

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
بخدا امروز رفتم مطب ی زنه انقد ازم تعریف کرد اره قشنگم اما شانس صفر یعنی هیچکی حتی بام رلم نمیزنه نم ...

یجا بنویس و بزارش کنار و بهش دیگه فکر نکن و برو دنبال روزمرگیات و هدف و.... پیداش میشه😉

خودم امتحان کردم .... 

هرچی بچسبی بهش ازت دور میشه 

دبدی تاحالا در اوج ناامیدی کارت درست میشه

بنویس ....

2706