2737
2734
عنوان

ای بابا پس اینا که شوهر دکتر میکنن چیکارن مگه خودشون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6342 بازدید | 167 پست

من خودم پزشکم 

کلا پسرای پزشکی زیاد بگیر نیستن 

اگر هم بگیرن تو سن بالا معمولا غالبا هم همکار پزشم یا دندانپزشک 

هشتاددرصد اینطوریه 

اگر هم همکار نباشن دیگه یا خیلی زیبا یا خیلی موقعیت مالی و خانوادگی اکازیون 

به هر حال همه ادما همینن تا امتیازی نگیرن امتیازی نمیدن

One day all af my dreams will come true
فامیل ما وضع مالی و تحصیلات عالی داشت بایه متخصص ازدواج کرد ولی بعد چندسال دکتره بامنشیش خیانت کردن ...

منم شوهرم پزشکی خیلی خوب بود و هست اخلاق و خونواده و فرهنگ درجه یک ده ساله باهمیم خیلی بامعرفت کاری باغیرت ..من درگیر بچه هام شدم کلاشوهرمو فراموش کردم ازش دور شدم خیلی خیلی دور شدم اصلا انگار ن انگار که شوهردارم .. فهمیدم عاشق منشیش شده و همه جوره یکسال باهم بودن که پارسال دختره رفته اونور آب. پیام داده عاشقتم کارو ردیف میکنم  بیا پیشم و از زنت جداشو .. شوهرمم علی رغم میلش گفته نه من خودم بازنو بچم میام  خلاصه داقونم یک هفتست فهمیدم و شبا همش دعوا و بازخواست و .. دیوانه شدم موندم چیکار کنم دلم میخواد اون دختره کثافتو یه بلایی سرش بیارم هرزه کثیف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم پزشکم  کلا پسرای پزشکی زیاد بگیر نیستن  اگر هم بگیرن تو سن بالا معمولا غالبا هم ...

نه شوهر من پزشکه و خونواده لاکچری و .. اما من خیلی قشر متوسط و ظاهر نرمال. بودم خوشگلم نبودم عاشقم بود و هست .. ربطی نداره جمع نبندین