2410
2553

بچه ها یعنی همه اونایی که با شوهر دکی ازدواج میکنن خودشونم دکترن😲تاپیک قبلم خو میگفتن یعنی کسی قشنگ باشه و خوش اخلاق  ممکن نیس؟ 😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر میره دنبال یه آدم حسابی که اونم از یه خونواده سطح بالا باشه یا طرف خودشم دکتری چیزی باشه.

مگه اینکه با یه دانشجوی پزشکی از قبل دوست بشی که بعد از اتمام درسش بیاد بگیرتت

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2720
2714

ما یه فامیل دارم دختره درسش رو تموم کرده بود زنان و زایمان خونده بود تو بیمارستان داشت کار میکرد که  با یه خواستگار کارمند ازدواج کرد جالبیش اینجاس که پسره گفته بود باید بشینی خونه اینم دیگه نرفت سرکار 😐😐😐

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
شانس چرا بمن رو نمیکنه بمن یکیو میشناسم فقط خوشگلی داشت تحصیلاتم دیپلم ولی دکتر پوست خواستگارش بود&n ...

دوست منم یه بار طلاق گرفته بود و توی این درمونگاه و.... منشی بود ، توی سن ۲۵ سالگی زن یه دکتر شد ، البته دکتره سن بالا بود بچه هاش تقریبا دبیرستانی و بیست ساله بودن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
ما یه فامیل دارم دختره درسش رو تموم کرده بود زنان و زایمان خونده بود تو بیمارستان داشت کار میکرد که ...

🙄🙄🙄پزشک عمومی بوده یا متخصص؟

شاید مامایی خونده

آخه متخصص زنان و زایمان بعد این همه زجر کشیدن کجا کازش رو ول میکنه ، و باید سی خورده ای سالشم باشه

تو قیافه ت چطوره؟ در اون حد خوشگلی داری؟

بخدا امروز رفتم مطب ی زنه انقد ازم تعریف کرد اره قشنگم اما شانس صفر یعنی هیچکی حتی بام رلم نمیزنه نمد چرااا با اینکه خیلی هم به تیپم میرسم

2706