2737
2739
عنوان

از روش تقلب هاتون بگید توی مدرسه و اینا 😉😉و خاطرات مدرسههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 17597 بازدید | 1722 پست
پیش شما جاش امنه🤌🤧 ایشالا ی دخمل شـــر و شیطـــوووووون باشه😍😍😍😂 جان جان😂😂پ بگو بیچاره جیکش ...

باید مثل خودم باشه 😂💋

البته و مثل تو اما من از پسش بر نمیام بابام ساخته خودشم گردن بگیره 😎💪

آره شانس آوردم 

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم بچه 😂 وای پنج کیلو قند آب شد تو دلم 😂💋💋

چشت بی بلا مامان خانوم🥺🤍

داداااا گرونیهههههه ۵کیلو چخبره🥲😂

ناامید کردن کسی که نیاز ب حرفای امیدوار کننده داره کار شاخی نیست اگه جرعت داری انگیزه ی پرواز بده بهش :)......بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^
2728
آره چرا که نه ۲۶ سالمه 😎😂

جان جان  مامان پایه ای میشی برا نینی کوشولو😍😍

ناامید کردن کسی که نیاز ب حرفای امیدوار کننده داره کار شاخی نیست اگه جرعت داری انگیزه ی پرواز بده بهش :)......بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^
هر چی دوس داری بپرس

عاغا چن بار بگم ب من رو نده😂😂😂

فلن سوالی ندارم🤭😂🤌

2738
جان جان  مامان پایه ای میشی برا نینی کوشولو😍😍

بزار به دنیا بیاد میشینم پشت فرمون رانندگی من شوماخریه نی نی هم میشونم صندلی ماشین میام پیشت بریم عشق و حال 😎💪😂💋

عاغا چن بار بگم ب من رو نده😂😂😂 فلن سوالی ندارم🤭😂🤌

راحت باش خودم میدونم بچه های تجربی ماشاالله چشم و گوش بازن گربه پشت اتاق حجله اند

باشد 😂😂

عرررر چه پایه موقع ما مثل سگن

فقط امسال اینطوری شده هر سال پارمون میکرن اگه سرمون رو بلند می‌کرديم 

کار مجازی سراغ داشتی بگو مرسی🖤.                        ولی همیشه عقده اش تو دلم میمونه........ 💔خدا نزار تو دلم بمونه حقم نیست نزار💔😔
گوله نمک منی تو 😂🥺🥺 بزن نسیه به حسابم 😂

🤭❤🫂

میبینی ک اوضا مملکتو نسیه نداریم حتی شما دوست عزیز😂😂💔