2733
2739
عنوان

از روش تقلب هاتون بگید توی مدرسه و اینا 😉😉و خاطرات مدرسههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 17590 بازدید | 1722 پست
فدای شما. نه بابا مظلوم نیستند. یکبار دیدم بچه های کلاس دارند به یک پسر درس خون که از تیزهوشان به او ...

وای اون پسره چه زرنگ بوده بعد ما مفت مفت تقلب میدادیم 😂🤦🏻‍♀️

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸
وای چه آدمیه ببخشید ببخشید ولی واقعا شخصیت بدی داره خجالت داره  خوبه زن عمو هست غریبه نیست که ...

بد برای ی ثانیه‌شم نیس اگه بگم چه کارایی کرده ذهنت باز می مونه از تعجب از بس پلیده 

واگذارش رو دادم بخدا فقط خدا نکنه عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عرضم به حضورت که بخوام بگم 

بعد دوسال آنلاین خواستیم امتحان بدیم زبان ما هم هیچ بلد نبودیم سه تا شدیم من کنارش یکی هم پشت فاصله داشتیم اون مینوشت منو و پشت سری هم از رو دستش مینوشتیم 😐😂

2728
عزیزم راستش من تهرانو دوست ندارم الانم ناچارم نهایت بخوام بمونم یکسال یا دوساله اونم چون اسم درس خون ...

برو خوابگاه یا پانیسیون

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
برو خوابگاه یا پانیسیون

راستش الان تووضعیتی نیستم که بتونم با چندنفر که نمیشناسم یه جا باشمو طبق یه قانون رفتارکنم من اول میخوام خونه بگیر کار کنم نه درس بخونم بعدا اگر جا افتاذمو پول داشتم میرم درسوادامه میدم

راستش الان تووضعیتی نیستم که بتونم با چندنفر که نمیشناسم یه جا باشمو طبق یه قانون رفتارکنم من اول می ...

فروش زمینت اصلا اصلا عاقلانه نیست.یه خونه ی خیلی کوچیک رهن کن وام میتونی بگیری؟

2740
خدا ازش نگذره

امیدوارم😊

فقط آرزو میکنم زندگیش ب جایی برسه که ثانیه ب ثانیه آرزوی مرگ کنه ولی مرگی براش نباشه 

دوس دارم اینجور زجرکش بشه

بخدا آدم دل سنگی نیستمااااااا ولی این بارها خوردم کرده

شوهرم رو بهم بدبین کرده

باعث سخت شدن زندگیم هیچ کس جز این زن نیس 

خدا کنه زنده بمونم و زجر کشیدنش رو ببینم

فروش زمینت اصلا اصلا عاقلانه نیست.یه خونه ی خیلی کوچیک رهن کن وام میتونی بگیری؟

اخه خونه خیلی کوچیک هم زیر ۴۰۰رهنش نیس اونم باید کرایه هم بدم وام به قیمت بالابردارم قسطاش زیاد میشه واقعا موندم چیکارکنم

اخه خونه خیلی کوچیک هم زیر ۴۰۰رهنش نیس اونم باید کرایه هم بدم وام به قیمت بالابردارم قسطاش زیاد میشه ...

عزیزم کجای تهران هدفته؟