2752
2734
عنوان

از روش تقلب هاتون بگید توی مدرسه و اینا 😉😉و خاطرات مدرسههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 17764 بازدید | 1723 پست
شیطانه مادرشوهر من ی بار ب رفتاراش اعتراض کردم صدامو ضبط کرد و فرستاد برای شوهرم الکی گفته بوده بهش ...

وای چه آدمیه ببخشید ببخشید ولی واقعا شخصیت بدی داره خجالت داره 

خوبه زن عمو هست غریبه نیست که اینه 

چطوری به عقلش رسید ضبط کنه 

وای بگردم برات

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره گل

عزیزم من از ۷ماه پیش کلا زندگیم عوض شد ومن که از تنها زندگی کردن خوشم نمیاد الان جوری شده باید به اندازه دوسال بیام تهران زندگی کنم تو جایی که زندکی میکنی اپارتمان سزاغ نداری که قیمتاش مناسب باشه واسه رهن واجاره

2731
عزیزم من از ۷ماه پیش کلا زندگیم عوض شد ومن که از تنها زندگی کردن خوشم نمیاد الان جوری شده باید به ان ...

والا نمی دونم تهران اجاره خیلی رفته بالا من شهرک غربم خونه هم پدر شوهرم سه تا آپارتمان ساخت ۱ واحد داد به ما 

اینجا ها فکر نکنم باشه دقیق نمی دونم اما تهران‌پارس، نارمک، تهران‌نو، افسریه، پیروزی

شاید بشه با متری ۱۰ تا ۲۰ خونه برای. خرید پیدا کرد

تهران قیمت ها افتضاح بالاس من اگه پدر شوهرم خونه نمی‌داد ما الان فکر کنم علی آباد هم نمیشد بخریم

عزیزم من از ۷ماه پیش کلا زندگیم عوض شد ومن که از تنها زندگی کردن خوشم نمیاد الان جوری شده باید به ان ...

ولی هر تایمی دوس داشتی قرار میزاریم بیا پیشم 💋

والا نمی دونم تهران اجاره خیلی رفته بالا من شهرک غربم خونه هم پدر شوهرم سه تا آپارتمان ساخت ۱ واحد د ...

عزیزم راستش من تهرانو دوست ندارم الانم ناچارم نهایت بخوام بمونم یکسال یا دوساله اونم چون اسم درس خوندن اوردم مجبورم دوسال بمونم وگرنه نزدیک یکسال میشد برمیگشتم واینکه پول اپارتمان خریدن ندارم اما انقدر دستم خالیه گفتم زمینو که خانوادم میدن بهمو بفروشم که نهایت بتونم باهاش خونه رهن کنم که خب خانوادمم میگن پولش حیفه ازبین میره حقم دارن اما واقعا تو وضعی نیسم که بتونم الان اینجا بمونم پیشنهاذی نداری برامن چیکار میشه کرد که هم پول زمین حیف نشه هم بتونم بیام یه خونه پیدا کنم

عزیزم راستش من تهرانو دوست ندارم الانم ناچارم نهایت بخوام بمونم یکسال یا دوساله اونم چون اسم درس خون ...

والا زندگی خیلی سخت شده دیروز یه سونوگرافی رفتم و دکتر ۳ تومن شد حالا من هیچی اونی که نداره دلم میسوزه واقعا

نمی دونم دانشجو هستی یا نه ولی می تونی با یکی همخونه بشی برو املاک بگو آقا من انقدر پول دارم میخوام یه خونه کوچیک اجاره کنم اکه گفت کافی نیست بگو اگه یه دانشجو ای نیاز به همخونه داشت بهم اطلاع بدید

والا راه حل به ذهنم نمیرسه

اگه رشت بودی می تونستم جور کنم پسر خالم املاک داره رشت اما تهران والا نمیشناسم امیدوارم کارت جور بشه فدات شم

والا زندگی خیلی سخت شده دیروز یه سونوگرافی رفتم و دکتر ۳ تومن شد حالا من هیچی اونی که نداره دلم میسو ...

نه دانشجو نیستم چندسال پیش فوق دیپلم گرفتمو چسبیدم به کار الان باز بخاطر بستن دهن مردم که باز بسته نمیشه مجبورم بگم بخاطر درس دارم میرم اما اینو میدونم موندگار نیسم اونجا اگه این شرایط پیش نمیومد اصن به رفتن فکرنمیکردم ولی بدیش اینه اصفهانم و سخته ازاینجا خونه پیدا کردن برنامه شیپور مثل دیواره اینا حسابی روشون هس که چندتا خونه هماهنگ کنم بعد بخاطر اینا برم تهران ببینم چی اند یانه

نه دانشجو نیستم چندسال پیش فوق دیپلم گرفتمو چسبیدم به کار الان باز بخاطر بستن دهن مردم که باز بسته ن ...

اع اصفهانی ای ؟

پدر من اصفهانیه اصالتاً خانواده پدریم هم همه اونجا زندگی می کنن اصفهان رو مثل کف دستم بلدم 😌

الهی بگردم برات نگران نباش همه چیز خوب میشه محکم باش 

آره شیپور و دیوار رو نگاه کن حتماً

اع اصفهانی ای ؟ پدر من اصفهانیه اصالتاً خانواده پدریم هم همه اونجا زندگی می کنن اصفهان رو مثل کف دس ...

محکم که دیگه نمیتونم باشم انقدر له ام کردن که تعجبم میشه از خودم که چطور سکوت کردم الانم تاوانشو پدرمادرم بایذ بدن دلم میسوزه واسشون خیلی بده نع راه پس داشته باشی نه راه پیش 

محکم که دیگه نمیتونم باشم انقدر له ام کردن که تعجبم میشه از خودم که چطور سکوت کردم الانم تاوانشو پدر ...

خدا ازشون نگذره که اینجوری کردن با مهربونی مثل تو

هر وقت دلت گرفت بدون من هستم 🧡