2737
2739
عنوان

دست دادن با موکل خانوم

| مشاهده متن کامل بحث + 2915 بازدید | 146 پست
زشت که هست اما درهرصورتی ادم باید ب اعتقاداتش پایبند باشه

👌

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....
برای این پسرش نبوده برای مشاوره حقوقی رایگان ب هم‌نوعان زود قضاوت نکین

اوکی😑

درمان لکنت زبان                                                                  خانوما درمان لکنت زبان خوردن تخم اردک و تخم بلدرچینه قدیمیا خوردن  تخم کفتر یاکبوتر را هم پیشنهاد دادن                 نگید خرافاته و تاثیر نداره که اینطور نیست.من خودم ۲سال با پسرم زجر کشیدم از این گفتار درمان به اون گفتار درمان .آخرش ارجاع دادن به روانپزشک و متخصص مغز و اعصاب.ولی توکل کردم به خدا و با دادن این ۳تا تخمی که گفتم بچم الان خدارو شکر لکنتش تقریبا به صفر رسیده😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله

اگر قبلا دست نمی داده ولی این دفعه دست داده احتمالا منظور داشته و اگر متاهل هستید  بلاکش کنید تا پیام نده و دچار وسوسه نشید . 

حقوقدان هستم سوالی دارید در حد توان علمیم پاسخگو هستم.
2731
اگر قبلا دست نمی داده ولی این دفعه دست داده احتمالا منظور داشته و اگر متاهل هستید  بلاکش کنید ت ...

ن طی این یک سال اصلا دستشونو درار نکردن من همش جدی بودم ولی ایندفعه با خنده استقبال گردم

2740
2706