2737
2734
عنوان

دست دادن با موکل خانوم

2915 بازدید | 146 پست

سلام بنده سر یک پرونده که در مورد طلاق بود و مدت زیادیم طول کشید و خوشبختانه منجر به طلاق موکل بنده از شوهرشون گردید، موکل بنده برای قدر دانی از زحماتم با دسته گل و شیرینی و هدیه از من تشکر کردن که به هنگامی خدافظی دستشونو دراز کردن و منم توی رودربایستی مجبور شدم بهشون دست بدم بنظرتون اشتباه گردم؟ و اینکه هدیه و شیرینی اوردن منظوری داشتن یا ن فقط برای تشکر بوده؟

بنده یک سوال دارم امکانش هست بپرسم؟

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وکیلای مملکت انقد بیکار شدن ک بیان تو سایت بارداری بچرخن

خدایا توبه

💙 عضو گروه ابی 💙وزن شروع(۶۹)  14/1/1401.  وزن هدف۶۷🔐 هدف بعدی 64🔐وزن ایده الم 61🔐من میرسم ب هرچیزی که میخوام💪
2738

سلام بنده هم وکیل هستم. دیگه هدیه دادن کاملا طبیعیه.. موکل بنده یه ساعت هوشمند برای من خریدن. آقا هم بودن. من هم پذیرفتم با کلی تشکر..  هیچ قصد و غرضی هم نداشتن. 

ولی دست دادن رو نمی تونم بپذیرم. 

فرزندم این روزها خانه را به عشق آمدن تو جارو میکنم که شاید انتظار هشت ساله من هم تمام شود و تو از راه برسی.. بیایی و خانه ای که از صبح تا شب پر از تنهایی و سکوت است را پر کنی از شادی و نشاط.. برای بی خوابی های مادرانه دلم تنگ شده است... برای گریه های شبانه ات دلم تنگ شده است.. کاش بودی و هر روز تو را در آغوش می کشیدم.. کاش بودی و بعد از مرتب کردن خانه درست زمانی که میخواستم چای داغ بخورم و خستگی در کنم، تمام اسباب بازی هایت را به زمین میریختی و غرق دنیای کودکانه خود می شدی.. کاش بودی و داد و فریاد و خوشحالی میکردی و نمی‌گذاشتی صدای خنده کودک همسایه در خانه ما پر شود و بغضی فرو خورده فوران کند و بی امان شروع به باریدن کند.آری فرزندم.. این روزها همه چیز خوب است ولی تو نیستی و مادر بی صبرانه چشم انتظار این است که روزی بیایی و به زندگی او رنگ و بوی خوشبختی را بدهی
2706