2737
2734
عنوان

شما بگید چیکار کنیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 50 پست
هر روز ک نمیده مثلا هر دوروز یا شده دوبار پشت سرهم

گلم یکی از غذاها رو فریزر بزار بعد راحت میشه مصرف کرد 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ای بابا یکی هم شوهرش خوبه باهاش بازم دنبال بهانه میگرده برای دلخوری و ناراحتی.. مادرشوهرته دیگه احترامشو نگهدار اسمون ب زمین نمیاد توقع نداشته باش مثه دوست و رفیقت باشه خب.  سنی دارن 

مرا به خیر تو امید نیست😩 شر مرسان
تو یخچال تا چند روز میمونه خورشت؟سمبوسه ک برای شام هست رو ک نمیشه فزیزر دوباره گذاشت

من خورشت رو تا سه روزم تو یخچال نگه داشتم سمبوسه رو حقیقتا نصف شبا گشنم میشه ب یخچال و فریزر نمیرسه اطللاعی ندارم🤣🤣🤣

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2740
بزارن واسه شام دور هم خونه پدر شوهر بخورن

آره بابا کلی راه داره.فقط باید مدیریت کرد

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
الان قید حیاتن؟

بله عزیزم ، تو یه ساختمون بودیم ، چندساله از اونجا بلند شدیم ، ترکش هاش هنوز میرسه ، شوهرمو پر میکنه ، منم از زندگی سرد شدم ، الهی خدا ازش نگذره به حق این وقت و این ساعت

بیشتر خواهرم ناراحته ...دوست داره هیچکی دور و برش نباشه 

خواهرت شمارم پرمیکنه زندگی همه بهم میریزه.شما باهاش صحبت کن این بهونه گیریا دلخوری میاره

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706