2737
2739

نه عزیزم درد نداره استرس نداشته باش

میشه اگه امضای منو میخونید برای مادر شدنم دعا کنید یه حمدوصلوات بفرستید،روز ۱۱،اردیبهشت رفتم دکتر ،دکتر بهم گفت ۵درصد احتمال بارداری داری کلی گریه کردم بعد از مطب که اومدم بیرون باخودم گفتم از دست من فقط ۵درصد کار برمیاد ۹۵درصد بقیه راسپردم دست خدا،خدا میدونم دست تو بزرگتره پس ناامیدم نکن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دکتر روزی چندین مراجعه کننده داره براش این چیزا عادیه

میشه اگه امضای منو میخونید برای مادر شدنم دعا کنید یه حمدوصلوات بفرستید،روز ۱۱،اردیبهشت رفتم دکتر ،دکتر بهم گفت ۵درصد احتمال بارداری داری کلی گریه کردم بعد از مطب که اومدم بیرون باخودم گفتم از دست من فقط ۵درصد کار برمیاد ۹۵درصد بقیه راسپردم دست خدا،خدا میدونم دست تو بزرگتره پس ناامیدم نکن
2728
من مجردم اما به خاطر کیستم برا منم سونو داخلی نوشتن چقدر خجالت کشیدم و اذیت شدم دوباره یادم افتاد . ...

منم مجردم ولی دکتر برام سونو شکمی نوشت توچه جراتی کردی رفتی نترسیدی؟

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
2738
واا مجرد چجوری سونو واژینال دادی 

دکتر احمقم نوشت 

نزدیک ۲ سال به خاطر یه کیستم پیش پزشکای مختلف رفتم گفتن یه کیست بزرگ ساده داری با سونی معمولی از شکم که با دارو کیستم برطرف نشد 

تا اینکه دکترمو عوض کردم و دکتر آخرم گفت من سونوی شکمی رو قبول ندارم چون احتمال خطا توش هس و برام آزمایش و سونو داخلی نوشت

موقع پذیرش سونو هم بهم اطلاع دادن که سونو داخلیه هااا مشکلی نداری (۸۰۰ تومن فیش کارت خوان پرداخت شده بود)

مامانمم باهام بود دیگه گفتیم اوکیه از سلامتی چیزی مهم تر که نیست 

با اینکه هزااار بار دکتررو تو دلم فحش دادم اما حق باهاش بود بعد سونو داخلی متوجه شدیم ۲ تا کیسته نه یکی 

منم مجردم ولی دکتر برام سونو شکمی نوشت توچه جراتی کردی رفتی نترسیدی؟

بالاتر گفتم تو موقعیت قرار گرفتم و مجبور شدم اما واقعیت نتیجش دقیق تر بود 

من ۲ سال هر ۳ ماه سونو شکمی میدادم میگفتن یه کیسته بعد سونو داخلی نتیجه ۲ تا کیست بود 

بالاتر گفتم تو موقعیت قرار گرفتم و مجبور شدم اما واقعیت نتیجش دقیق تر بود  من ۲ سال هر ۳ ماه س ...

وای من میترسم چجوریه دردش خیلیه؟

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
بالاتر گفتم تو موقعیت قرار گرفتم و مجبور شدم اما واقعیت نتیجش دقیق تر بود  من ۲ سال هر ۳ ماه س ...

کاش پس از دکتر نامه می گرفتی که هایمن بخاطر سونو داخلی از بین رفته به هر حال تو یسری از خانواده های ایرانی مهمه بود و نبود پرده مهم نیس ها اینکه چطور از بین رفته مهمه