2737
2739
عنوان

شما بگید چیکار کنیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 50 پست
خواهرت شمارم پرمیکنه زندگی همه بهم میریزه.شما باهاش صحبت کن این بهونه گیریا دلخوری میاره

اصلاااا اینجور ادمی نیست ...دویت داره مستقل تر باشه دور و اطرافش کسی بهش کاری نداشتا باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم میگه بیرون میاد همش داره یا غیبت میکنه ی بار هم شوهر خواهرم ب خواهرم گفت گلم مادزشوهرمون گفت ...

اینا همش از تنهایی و بی هم صحبتیه. شما دو تا با همید و خواهرید و زیاد تحویلش نمیگیرید، اونم دلش هم حرف میخواد. مادر شوهر من رو داشتید که نمی ذاره پسرهاش پیش عروس بخوابم چی می گفتید؟

بیشتر خواهرم ناراحته ...دوست داره هیچکی دور و برش نباشه 

بببین خواهرت دونگرا و غیر اجتماعیه. نذار روی شما اثر بذاره. طفلک پیرزن همه کار میکنه محبت شما رو جلب کنه، خواهرت نمیخواد. شمابراش دختری کن. اینایی رو که میگم، دیدم که میگم. خودت رو دست احساسات غلط خواهرت نده. به خدا مادر شوهر من زندگیم رو نابود کرد. بگم گریه می کنی. ولی امروز بهش گفتم دوست داشتید مشهد بری بگید میامبا آقاجون میبرمتون. حالا نه اون میاد  نه من می تونم. ولی حرف هیچ خرجی نداره. مسلما خوبی شما رو دیده که برای پسر بعدی هم اومده. پس خوبیه رو حفظ کن. به خدا من آرزومه مادر شوهرم یه محبت کوچیک کنه. غذا که سهله.

2728

[QUOTE=237796965]نفرین نکن بسپر ب خدا .چند سال تو ی ساختمون باهاش بودید؟؟[/QUOTE

۵سال ، ولی بعدش هم خونمون نزدیک بود باز راه به راه میومد خونمون ، دورتر شدیم ، بازم از طریق شوهرم به اهدافش میرسه

۷۶ سالشه

خب دیگه واقعا سنی ازش گذشته..  حالا دوسداره برای پسراش غذا درست کنه. حالا ک دوتا عروساش خواهرن.  دل هردوتاشون باهم میخواد بدست بیاره.. بیخیال یکم ریلکس باش.. محترمانه  قبلش بهش بگو ک  غذا پختیم اگه میخوای شمام بیا با ما بخور.. اینا سنشون بالاس و تنها چیزس ک بهش فکر میکنن خوشحالی پسرشونه 

مرا به خیر تو امید نیست😩 شر مرسان