2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه. بعد اون با یه نفر دیگه دوست شدم چون اون اوایلش واقعا داشتم میمردم دیگه. ولی حس کردم انگار دیگه ن ...

دقیقا منم دیگه از هیچ پسری خوشم نمیاد.

جان اون پسری که عاشقش هستین لایک نکنید😁😁
2731
چرا تموم کردین؟

مخم نمیکشید حرفاشو کاراشو.با اینکه خیلی دوسش داشتم ولی انقدر مغرور بود که حد نداشت ذره ذره خسته شدم بعد از هر سری دعوا و اشتی یه کم سرد شدم یه موقع به خودم اومدم دیدم نمیتونم تحملش کنم.اونروز بدون بحث وجدل خدافظی کردم وبلاک.دوروز بعدش ازادش کردم ولی اونم دیگ پی موضوع رو نگرفت

یعنی چی؟

خودمم نمیدونم یعنی چی 

ولی باعث نابودی زندگیم شد   چیزی هم ک حال دلت و خوب نکنه و ی روز ازش متنفر بشی عشق نیس    ی زمانی فکر میکردم عشق بودع ولی اشتباه میکردم

2738
هنوز ۲۰ سالت نشده؟

نه ولی از دورانی ک هنوز بچه محسوب میشدم حسم بهش به وجود اومد یه جوریه که هنوزم میبینم قلبم میره رو چندصدهزار اصلا دست خودم نیس احساس دلتنگی شدید تواون لحظه پیدا میکنم وقتی ک ازاونجا دور میشم اصن یه وضعی...

ولی خب دیگه قسمت نیس:))

ودنیایی که به شدت عجیب است!!
نه عزیز حالاحالاهم بخاطر این حسم به اون فرد نمیتونم ازدواج کنم اصن بهش فکرنمیکنم همیشه هم میترسم هی ...

اصلا فراموش نمیشه واسه من هر لحظه یادمه.

جان اون پسری که عاشقش هستین لایک نکنید😁😁
نه ولی از دورانی ک هنوز بچه محسوب میشدم حسم بهش به وجود اومد یه جوریه که هنوزم میبینم قلبم میره رو چ ...

درررررکت میکنم

بعدا حست کمتر میشه

ولی نابود نمیشه هرگز

من ۲۹ سالمه وتجربه عین تورو دارم

دقیقا منم دیگه از هیچ پسری خوشم نمیاد.

مطلب خوش اومدن یا نیومدن نیست. مطلب اینه که ادم قلبش انگار میپوسه. اگه طرف مقابل بزاره بره خیلی خوبه چون بعد مدتی ناراحتی میگی رفت به جهنم. ولی اینکه به زور ازش بگیرنت ادمو داغون میکنه.

کاربر مُرد.
2706