2737
2734
عنوان

طلاق خیلی سخته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3429 بازدید | 237 پست

اما یه چیز بگم . اینکه پسرم چه با من باشه چه با پدرش من خیالم راحته چون بالاش آدم نمونه ای هم خیلی باهوش و تحصیل کرده و موفق ودر کل آدم خیلی خوبیه . با منم که باشه من نمی‌ذارم ذره آیی ناراحتی ببینه

زندگیمون سرد و بی روح شده . چند وقت پیش گفت تو جوونی منو خراب کردی و هر وقت اتفاقی یا حرفی میش ...

فک کنم داستان زندگیتو بگی بهتره 

اگه گفتی منم نگ کن

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔😔😔منم تاپیک اخرم درباره همین موضوعه  خب اون مگ پدری میکرد برای پسرش؟

ن واسه بچه اشم پدری نمیکرد.... اگه دخترخاله ام جدا نمیشد بچه شاید بدتر مریض میشد تو اون خونه متشنج ...ولی خوب..بچه ک این حرفا رو حالیش نیس تا ب خودش اومد پدری ندید...محبت پدر ندید...خدا لعنت کنه همچین پدرای بی مسولیتی ک فقط بچه میارن ... هرچند ک پدرش تاوان سنگینی رو داد.دقیقا روزایی ک دخترخاله ام دنبال  چکاش بود ک از دست این طلبکار بگیر ازدست اون طلبکاربگیره اون رفت زن گرفت و تو راه ماه عسل تصادف کرد و کل بدنش تا همین الان ک ۱۱ سال میگذره فلج شده ..ولی خوب اون بچه ام از دست رفت...

یه دُختَرِ شاد و مستقل از صدتا دُختَرِ خُوشگل هم،جَذاب تَره    
2731
اما یه چیز بگم . اینکه پسرم چه با من باشه چه با پدرش من خیالم راحته چون بالاش آدم نمونه ای هم خیلی ب ...

اگه بتونین بعد طلاق نزدیک هم باشین ک بچه زیاد طلاق رو حس نکنه... یا ارتباطتون جوری باشه ک بچه از هردو طرف کمبودی حس نکنه خوبه گلم

با همسرم هیچ وقت اوایل نمی‌گفت که دوستم ندارن و من از حرکاتش می‌فهمیدم اما از بس می‌گفت گلی و ... به ...

جواب مشاور بهتون چی بود؟

2738
تازه شروع کردیم اما مات و مبهوت بود 

اگه مشاور گف طلاق بگیرین.بگیر گلم... زندگی بدون رابطه و بدون محبت زن رو پیر میکنه..یائسگی زودرس میاره..ادمو افسرده میکنه.عزت نفس ادمو میگیره..

من فقط ۲۵سالمه اینجوری ادامه بدم ؟؟بخدا تمام موهام داره سفید میشه 

خیییلی سنت کمه دختر. گناه داری بخای این وضع رو ادامه بدی..تازه تو زمان جوونیته با کلی انرژی تخلیه نشده 

خیلی میترسم از تنهایی . اگه پدرو مادرم بودن یه لحظه هم درنگ نمی‌کردم . خیلی تنهام . خیلی حالم بده آزبست گریه کردم چشام میسوزه . باورتون نمیشه حتی رابطه ساده(بوس و...هم نداریم )

2706