2410
2553
عنوان

طلاق خیلی سخته؟؟؟

3421 بازدید | 237 پست

دوستان خواهشاً اونایی که تجربه دارند بگید آیا طلاق خیلی سخته؟ و اینکه بچه چقدر آسیب می‌بینند؟تا حالا دیدین بچه طلاقی که موفق باشه و آینده خوبی داشته باشه؟؟آخه من اطرافم کسی جدا نشده واقعا هیچی نمیدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
همسرم علاقه ای بهم نداره منم نمی‌خوام همش غصه بخورم خسته شدم 

اگه فقط مشکلت اینه جدا نشو ..بچه گناه داره.. اگه مشکلاتتون حاده و هیچجوره درست نشده اونوقت بهش فکر کن

یه دُختَرِ شاد و مستقل از صدتا دُختَرِ خُوشگل هم،جَذاب تَره    

نمی‌دونم حاد دیگه باید چی باشه . ببینید من و همسرم از خیلی لحاظ تفاهم داریم اهل کاره با ایمان و درست کاره وضع مالی خوب با اخلاق وتحصیلات عالی و....اما بارها گفته برو نمی‌خواند من به چشم خواهر می‌بینمت نه همسر میل جنسی هم بهت ندارم 

گفت دلم سوخت به حالت که باهات ازدواج کردم که داستانش طولانیه . اما اینم بگم از نظر قیافه از همسرم حتی سرترم .وضع مالیمم بهتره و راحت میتونم مستقل شم 

بچت داغون میشه؟؟ آره خیلی خیلی خیلی زیاد میدونی طلاق چقدر بهش آسیب میزنه ؟؟ هرشب دعوای مامان و بابات رو ببینی خیلی زجر آوره یک مادر خیلی قویه ولی هیچوقت هیچ چیز نه جای پدر رو میگیره نه مادر .

پدر و مادر من یک سال از هم جدا زندگی کردن ولی همین یک سال آسیبی به من زد که هیچی نمیتونه درمانش کنه ،‌هیچ چیز!!

آخه اینجوریه که نمیشه 

وقتی از سر کار میاد اصلا حرف نمی‌زنیم در حد چند جمله معمولی 

رابطه هم نداریم بازار رفتن و...هم نداریم 

اینجوری بچه از دیدن اینا داغون تر نمیشه ؟؟

وقتی زوج های جوان را میبینم همش اشک میریزم و حسرت بر ۶سال عمرم که رفت 

2706