2737
2739
عنوان

طلاق خیلی سخته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3429 بازدید | 237 پست

ممنون اما دوراهی خیلی سخته خسته شدم این پیوند اگه از اول خوندید تا الان پنصگد بار می‌خواسته پاره بشه و وصل شده که کشیده به اینجا اما آرامش برامون نیاورده و هفت سال با کشمکش و نگرانی و دلهره به اینجا رسیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و یه چی دیگه  امروز به مشاور گفت من از اول یه حسی داشتن که خانمم خودش نیست و نقش بازی می‌کنه و تظاهر می‌کنه در حالی که بخدا من آدمی که پشت و روم یکیه آخه مگه از کسی میترسم

2731
بخدا بریدم نمی‌دونم چیکار کنم . نه کسی را دارم راهنماییم کنه نه چیزی 

من خودم اگه شرایط تو رو داشتم و می تونستم مستقل باشم بچمم ببرم پیش خودم صد در صد از شوهرم جدا میشدم ولی تو خودت باید تصمیم بگیری چیکار کنی ببین جدایی به نفع خودت و بچته یا این زندگیی که میگی

2738
منم اگه بگم لو میره  یه شهر خبر دارند از مشکلاتم  از بیماریم  هشت روزه اومدم خونه ...

عزیزم برات آرزوی سلامتی و خوشبختی دارم. خدا درهای رحمتش رو به روی شما باز کنه

تقدیرم را با خون نوشت آنکس که همه تقدیرها را با قلم نوشت.    از وقتی به دنیا اومدم خدا برام دنیا رو سه طلاقه کرد. نمی‌دونم چرا. فقط میدونم اون دنیا خیلی باهات حرف دارم. از دوران کودکی گرفته تا دوران قبل ازدواج و بعد ازدواج که دلم تا حالا خونه. نمی‌دونم کی میخواد تموم شه.
ممنون اما دوراهی خیلی سخته خسته شدم این پیوند اگه از اول خوندید تا الان پنصگد بار می‌خواسته پاره بشه ...

اسی به نظرم یه مدت از شوهرت فاصله بگیر اصلا کاری به کارش نداشته باش انگار که نیست اون همش خردت کرده وتو موندی تو زندگیش واسه اون یابو برش داشته یه مثلی هست هر چی آویزوون تر گریزون تر 

هر چی گریزون تر آویزون تر 

مردا از زنایی که زیاد تو دسترس نیستن خوششون میادیه مدت از شوهرت دور شو جای خوابتم عوض کن با پسرت بخواب خودتو مشغول کن پسرتو بردار برو گردش تفریح دید وبازدید خلاصه زیاد پیش شوهرت نباش تا نبودتو حس کنه بزار فرصت دوری ازت رو داشته باشه اگه بازم تغییری ندیدی وهمون حرفارو تکرار کرد بعدتصمیم بگیر

دوستان لطفاً خواهش میکنم یکی تاپیکو فردا گزارش بزنه 

سلام گلی.شما چیکارکردین بالاخره؟بنظرمن شوهرتون درسته این حرفا رو میزنه ولی هیچوقت هم نمیتونه از شما دور باشه.انگار باخودش لج میکنه و اینارو میگه