2737
2739
عنوان

پوست شفاااااف و درخشاااان

6603 بازدید | 293 پست

سلام بچه ها من مشاوره پوست میدم بهتون رایگان و بدون پول 

هرمشکلی واسه پوست صورتتون دارین بهم دایرک بدین 

اونایی که راجب روتین پوستی.جوش.لک.منافذ باز.

هرمشکلی دارین بگین سریع و رایگان هرچی بلدم بهتون کمک میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راهی برای شفاف شدن پوست بدع

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
2731

بعد محصولات خودتو تبلیغ میکنی

ای وای بر صبر بی صدای ما     ببخشید اگه حوصلم نمیشه اصلاح کنم اشتباهات تایپیمو. اگه سعی نداری به بقیه بگی اینی که من میگم (افکار رفتار و عقیده ) درسته ،بیا بغلم.❤
پوستم خیلی جدیدا روزنه هاش باز شده و جوش زیر پوستی خیلی زدم چه کنم؟

خیار یخ زده عالیه

ای وای بر صبر بی صدای ما     ببخشید اگه حوصلم نمیشه اصلاح کنم اشتباهات تایپیمو. اگه سعی نداری به بقیه بگی اینی که من میگم (افکار رفتار و عقیده ) درسته ،بیا بغلم.❤
2740
پوستم خیلی جدیدا روزنه هاش باز شده و جوش زیر پوستی خیلی زدم چه کنم؟

عزیزدلم منافذ باز رو با زدن تونر میتونی کاهش بدی و راجب جوش زیر پوستی تا جوش هاتو روی پوست نیاری درمان نمیشن راهشم زدن لایه بردار یا همون اسکراب هست هفته ای ی بار اگه خشکه پوستت اگه چربه هفته ای دوبار و این که ماسک سالیسیلیک اسید هم عالیه حالا هر برندی خواستی 

سیاهی زیر چشم و جوش سرسیاه رو میگی؟🥺

برای سیاهی دورچشم هم راهکار خونگی خوب هست اما طولانی مدته و هم محصولات روشن کننده دورچشم مثل سرم های دورچشم و پچ های دورچشم جفتشونم عالین

راجب جوش سرسیاه با اسکراب کردن به راحتی طی دوهفته میتونی از بین ببریشون

جوش سرسیاه بینی داری یا روی گونه هاته؟