2737
2734
عنوان

پوست شفاااااف و درخشاااان

| مشاهده متن کامل بحث + 6603 بازدید | 293 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الان توی اون تاپیک عکس باهم صحبت کردیم و من این تاپیکت رو دیدم

من منافذ و جوش سر سیاه دارم و پوستم چربه.میشه لطفا برای از بین بردنشون راهنماییم کنی❤️

بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...
عزیزم الان توی اون تاپیک عکس باهم صحبت کردیم و من این تاپیکت رو دیدم من منافذ و جوش سر سیاه دارم و ...

اول یه شوینده مناسب پوست چرب باید داشته باشی

حتما حتما تونر توی روتین پوستیت باشه چون باعث جمع شدن منتفذت میشه

از اسکراب و ماسک حبابی کربن برای جوش های سرسیاهت استفاده کن

برای منافذ که زودتر نتیجه بگیری یه سرم ضدفنافذ هم بگیر

در آخر یه آبرسان مرطوب کننده هم آخر روتین بزن که تکمیل کننده هست 

2731
اول یه شوینده مناسب پوست چرب باید داشته باشی حتما حتما تونر توی روتین پوستیت باشه چون باعث جمع شدن ...

اوهوم مرسی عزیزم.ژل شستشو ی بیترون استفاده میکنم.لطفا برا تونر و اسکراب و آبرسان برند خوب معرفی کن بهم❤️

بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...
اوهوم مرسی عزیزم.ژل شستشو ی بیترون استفاده میکنم.لطفا برا تونر و اسکراب و آبرسان برند خوب معرفی کن ب ...

اسم برندشو نشنیدم ولی اگه میبنی خوب پربی پوستتو کنترل میکنه و درحد یه شویندگی رو داره اوکیه عوضش نکن

برای تونر من خودم از تونر ووکالی 360 استفاده میکنم عالیه یعنی هم صورتو صاف و شفاف میکنه هم باعث میشه پی اچ پوستت کنترل بشه و هم منافذ رو کوچیک میکنه

برای اسکراب من خودم اسکراب سنت ایوز مدل نارگیلشو که بالاترین حد لایه برداری رو داره استفاده میکنم یعنی رایحه های دیگش مثلایه برداری متوسط یا سطحی رو هم داره مثلا پوست خشک باید لایه برداری متوسط رو بزنن یا اگه پوست حساسه لایه برداری سطحی رو استفاده کنن من پوستم مختلط هست از عمیقش استفاده میکنم اوکیم باهاش

برای آبرسان مرطوب کننده بنظرم یه محصولی بردار که دوتای این کارارو باهم انجام بده که هم راحتر باشی هم هزینه کمتری بدی و مهم تر از این که چون پوستت چربه خیلی باید مراقب باشی مرطوب کننده ای استفاده نکنی که باعث جوش بشه من آبرسان مرطوب کننده گل داوودی بیوآکوا رو استفاده کردم به شدت عالی بود و این مزایایی رو هم که بهت گفتم داشت ولی الان تمومش کردم نمیدونم دفعه بعد موجود کنیم یا نه ولی شما اگه خواستی بخری حتما حواست باشه اون محصول باعث جوش صورتت نشه بخاطر نوع پوستی که داری

و درآخر حتما حتما حواست باشه محصولات اصل باشن

اسم برندشو نشنیدم ولی اگه میبنی خوب پربی پوستتو کنترل میکنه و درحد یه شویندگی رو داره اوکیه عوضش نکن ...

ممنونم از وقتی که گذاشتی 😘❤️

2740
قربونت عزیزم این پیجمه دوست داشتی سر بزن هم محصول پوستی داریم هم آموزش  Pania.onlineshop

مرسی گلم

حتما