2733
2734
عنوان

تاپیک وزن گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙

| مشاهده متن کامل بحث + 1209 بازدید | 161 پست
یعنی تکون نخوردی؟؟

تمام تلاشمو کردم ثابت نگهدارم. مجبور شدم که یه کار خلاف قوانین تاپیک انجام بدم تا رژیم از دستم در نره... هر روز وزن کردم خودمو که انگیزمو از دست ندم و خرابکاری نکنم

شروع ۶۲.۶ | الان ۶۲.۶ | هدف ۵۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تمام تلاشمو کردم ثابت نگهدارم. مجبور شدم که یه کار خلاف قوانین تاپیک انجام بدم تا رژیم از دستم در نر ...

عیبی نداره تو شرایطتت خیلی فرق میکرد مشکلت خیلی بزرگ بود تو دختر قوی هستی ❤

سرگروه گروه  آبی💙وزن ۶۲ 😍😉 قد۱۷۵ هدف ۵۵ تاپیک وزن گروه آبی💙💙💙💙💙
2731
@maryam_joni     سلام عزیزم امروز وزنم۷۱/۷۰۰ بود  این هفته خوب رعایت کردم ولی ۷۰۰ ...

تو که همه چیو رعایت کردی 😐گزارشات عالی بودن 

@maryam_joni     سلام عزیزم امروز وزنم۷۱/۷۰۰ بود  این هفته خوب رعایت کردم ولی ۷۰۰ ...

عیب نداره اصلا ناراحت نباش از فردا سفتو سخت شروع میکنیم امروز چیت کن 

تو چالش میخوای باشی ؟ یا نه واسه خودت یواش یواش میخوای بیای پایین گلم؟ 

سلام عزیزم ، روزت بخیر🌹

عذر خواهم که تا الان دیر کردم ، نمیدونم چرا از صبح تا همین الان هرچه تلاش کردم سایت باز نمیشد .!!

وزن هفته ی پیشم : ۷۰/۵۰۰ 

وزن امروزم : ۷۰ 😕 ، انتظارم بیشتر ازاین بود! ولی بازم خداروشکر میکنم ، همین که از استپ در اومدم خیلی خوشحالم😊

هدف نهایی ام : ۶۵ 

قد ۱۶۵،وزن فعلی ام ۷۰،وزن هدف ۶۵ . من میتوانم💪😉
سلام عزیزم ، روزت بخیر🌹 عذر خواهم که تا الان دیر کردم ، نمیدونم چرا از صبح تا همین الان هرچه تلاش ...

سلام عزیرم میدونستم یه مشکلی پیش اومده وگرنه تو خیلی منظمی 😍

مبارکه ۵۰۰ تام خیلیی خوبههه

2706