2737
2739
عنوان

مهریه

254 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها

من یه تعهد دست نوشته قبل عقدم دادم

ولی فقط امضای خودم زیرش بوده 

که مهریه م از ۱۱۴ تا بشه ۱۴

نگید که چرا این کار رو کردم چون میدونم خریت بوده

الان قبول شده و سند رسمی ازدواج که ۱۱۴ تا سکه توش بوده رو نادیده گرفته قاضی دادگاه شهرستان 

رفته دادگاه تجدید نظر به نظرتون چند درصد احتمال داره به نفع من رای بده؟

اگر رای به نفع م نشه با درخواست اعاده دادرسی میتونم کاری کنم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عموم قاضیه میخوای ازش، بپرسم فردا خبرش، رو بهت بدم 

برام عجیبه یه تعهد دست نوشته رو ملاک قرار دادن در صورتی که طبق قانون ملاک سند رسمی ازدواج هست و اون چیزی که ثبت رسمی شده 

2731
2738
ولی دادگاهم بوشهره

اشکال نداره من ب اونش، کاری ندارم چون من اهل آذربایجان غربی شهرستان اشنویه هستم بهم نمیرسیم برات سوال میکنم حتما

سکوت سرشار از ناگفته هاست
باشه عزیزم 

سلام خوبی عموم گفت اگه نامش رو جلو چند نفر نوشته باشه و شاهد داشته باشه بهش، مهریش کامل میرسه اگرم ن همون اندازه ک تو سند ی برگه عقده بهت میرسه 

سلام خوبی عموم گفت اگه نامش رو جلو چند نفر نوشته باشه و شاهد داشته باشه بهش، مهریش کامل میرسه اگرم ن ...

منظورت متوجه نشدم 

تعهد رو جلوی چند نفر نوشته باشم یا سند ازدواج رو؟

سند ازدواج که تو محضر بوده و چندتا شاهد داشتم

برای نوشتن تعهد هم شاهد نبوده فقط پدرشوهرم بوده با مادرشوهرم هیچ کسی دیگه اونجا نبوده که جلوی اون بنویسم 

منظورت متوجه نشدم  تعهد رو جلوی چند نفر نوشته باشم یا سند ازدواج رو؟ سند ازدواج که تو محضر بو ...

بله همون تعهد رو میگم اگه شاهد داشته باشین بهت میرسه 

سلام خوبی عموم گفت اگه نامش رو جلو چند نفر نوشته باشه و شاهد داشته باشه بهش، مهریش کامل میرسه اگرم ن ...

الان تعهد توش مهریه م ۱۴ تا سکه با پدرشوهر و مادرشوهرم بوده  بعدشم اگر بخواد پول بده شاهد جور کنه برای این تعهد میتونه کاری از پیش ببره راه داره اصلا ؟ 

من لایحه دادم که این تعهد رو قبول ندارم

تحت فشار و اجبار و تهدید بودم

و ملاک همون سند ازدواج آخرین سند ثبتی هست