2733
2734
عنوان

درآمد خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بستگی به دختری که خواستگاری میکنید داره خب . دختری ک تحصیلات داره شاغل وضع مالی خانوادش خوبه م ...

اتفاقا اگه خانواده بااصالت باشند به اين چيزا اهميت نميدن پسر سالم و خوش اخلاق باشه. تو اطرافيان چندين مورد ديدم. خانواده نوكيسه هم ديدم كه چشمشون دنبال خونه ماشين بوده از اول دخترشون خيانت ديده در حال جداييند

عزیزم بستگی به دختری که خواستگاری میکنید داره خب . دختری ک تحصیلات داره شاغل وضع مالی خانوادش خوبه م ...

اونا هم رد نكردند يكم اولش از لحنشون حس كردم شك دارند ولي گفتند زنگ بزن. خودم نزدم به دلم نبود ديگه

2742
اونا هم رد نكردند يكم اولش از لحنشون حس كردم شك دارند ولي گفتند زنگ بزن. خودم نزدم به دلم نبود ...

عزیزم اولا لحن صحبت شما بسیار بده دوما خانواده بااصالت که دخترش نمیفرسته نون و ماست بخوره . چشم به پول دیگران یه بحث . با دید باز ازدواج کردن یه بحث تو این خال و اوضاع گرونی کیه که بخواد با سختی زندگی کنه ؟ خصوصا دختری ک موقعیت مالی خودش و خانوادش خوب باشه . مگر عاشق بشه 

عزیزم اولا لحن صحبت شما بسیار بده دوما خانواده بااصالت که دخترش نمیفرسته نون و ماست بخوره . چشم به پ ...

دختري كه موقعيت ماليش خوبه چشم به مال ديگران نداره، معيارهاي ديگه رو در اولويت قرار ميده،  همون اول به قول شما به خاطر پول معلوم نيس رد كنه. پس همه مردمو به چشم خودتون نبينيد و بگيد وضع ماليشون خوب باشه معلومه كه رد ميكنه! حداقل چندين مورد ديدم با چشم خودم تو اشناها..نمونه اش پدر دختر  خودش كلي واحد و  زمين داره كه نميشه بشماري دامادشون يه معلم ساده و واقعا بااخلاقه. 

دختري كه موقعيت ماليش خوبه چشم به مال ديگران نداره، معيارهاي ديگه رو در اولويت قرار ميده،  همون ...

بله موفق باشید 😂😂😂😂 انشالله بخاطر اخلاق خوب برادرتون چند واحد اپارتمان بزنن پشت قباله برادرتون 🤣

2740

واقعا برات متاسفم كه مفهوم حرفو نفهميدي!  فقط خواستم فرق نگاه ادم تازه به دوران رسيده و اصيل رو بگم كه معلوم شد از كدوم قشريد