2737
2734

نوشته شده کافران و ادمای طالم التماس میکنن برگردن به دنیا و کار نبک انجام دهند ....اما برگشتی در کار نیست .

در قرآن هستش .

پس الکی این مورد رو مد نکنید .‌

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببینین کاملا نمیشه راجبش نظر داد اینا همش ی تئوریه 

تئوری های مختلف.. منم ی وقتایی ذهنم درگیر میشه.. 

مثلا قرآن و دین اسلام گفته بعد از مرگ ما وارد برزخ میشیم و روحمون همیشه میمونه و حالا بر اساس اعمال میریم بهشت یا جهنم و اینکه ما نمیمیریم 

یا یک تئوری دیگه میگه ما همه مون هرکدوم یک خدا هستیم همین تئوری تخم مرغ ک میمیریم و متولد میشیم. ولی پس چرا هیچی یادمون نیست؟ یعنی ما آدمای مرده چندیدن سال پیشیم؟ چرا جسممون مثل قبل نیست؟ پس کی این صفات ظاهری رو پدید میاره؟ یا اگه میریم بهشت و جهنم بعدش چی؟ اصلا گیریم قیامت شد و آدمای خوب زنده شدن بعدش ک میمیرن کجا میرن؟ 

یا اصلا این جهان رو کی آفریده؟ خدا؟پس کی خدارو آفریده؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه به افکار من گفتید پوچ 🙂💔 خواهش میکنم ⚘❤

عقل انسان گلم برای شناخت کافی نیست عقل میتونه کلیات و زیربناهارو بشناسه و ایمان بیاره اما جزعیات رو نه مثلا عقل میفهمه باید خدارو عبادت کنه اما نمیدونه چطوری اونو عبادت کنه و به اون نزدیک بشه دیگر نیاز های انسان و سرایط دیگر دین نباشد عقل قادر به تشخیص نیست و این که درباره یک چیزی تحقیق کامل از منابع درست بکنید بعد رد یا قبول کنید دین جز برای انسانیت و عدالت و خوبی و عشق به خدا و پاکی انسان نیامده اگر یک فرد به ظاهر دین دار کار اشتباهیی کرد از اون خوشتون نیاد نه دین همینطور که  ما وقتی فردی پولدار کار بد میکنه از پول بدمون نمیاد از اون فرد بدمون میاد تو دین فقط اینطوری هستیم متاسفانه 

گویند علی میزده صد وصله به کفشش. ای کاش دل خسته ما کفش علی بود✨در ره لیلی که خطر هاست در آن... شرط اول قدم آن است که مجنون باشی🌾✨.                شهید یوسف الهی مثل برادر منه همون قدر باعث آرامش من🕊️❤️
ببینین کاملا نمیشه راجبش نظر داد اینا همش ی تئوریه  تئوری های مختلف.. منم ی وقتایی ذهنم درگیر ...

بعضی از تعوری ها به کل اشتباله محضن فرضیه بهتره تعوری یک چیز تخیلی هست فرضیه هست که میشه روش تحقیق کرد به کل نه داتنشمندان نه المان تعوری هارو قبول ندارن

گویند علی میزده صد وصله به کفشش. ای کاش دل خسته ما کفش علی بود✨در ره لیلی که خطر هاست در آن... شرط اول قدم آن است که مجنون باشی🌾✨.                شهید یوسف الهی مثل برادر منه همون قدر باعث آرامش من🕊️❤️
2728

خیلی دنیای عجیبه من دوست دارم جواب این سوال هامو بدونم اما ذهن انسان محدوده.. 

الان من دارم این متن رو میخونم صدایی از من درنمیاد پس کی داره این متنو میخونه؟ چرا ما باید ی روزی متولد شیم ی روز بمیریم؟ 

اینا همه به کنار خدایی ک این کهکشان هارو آفریده گیرش نماز خوندن و روزه گرفتن منه؟یعنی انقدر دقیق؟

جسم خدا چیه؟ پس کی خدارو آفریده؟ سرآغاز این جهان به کجا میرسه؟ 

کره زمین فقط ی شن کوچیک از صحرای آفریقاس... 

هنوز نفهمیدم معنی زندگی کردن یعنی چی و کیا دارن زندگی میکنن

بعضی از تعوری ها به کل اشتباله محضن فرضیه بهتره تعوری یک چیز تخیلی هست فرضیه هست که میشه روش تحقیق ک ...

کلا ی فکته دیگه میگن شاید اینا هست 

دانشمندا نمیتونن هیچ وقت وجود خدا وثابت کنن واسه همین انکارش میکنن 

من میگم خدا هست 

اما دیشب به این فکر میکردم پس کی خدارو آفریده؟ چطور اون به وجود اومده؟ 

تنها دلیل منطقی ک میتونم بگم اینکه خدا ن جسم داره ن روح شاید مثل خوبی و بدیه قدرت ذهن ما دیده نمیشه اما احساس میشه 

ای کاش مردمو گول نزنن با فرضیه یا تئوری های مسخرش ن وای کاش وعده وعید ندن به مردم 

خیلی دنیای عجیبه من دوست دارم جواب این سوال هامو بدونم اما ذهن انسان محدوده..  الان من دارم ای ...

پیامبر فرموده در مورد این چیزها فکر نکنیم چون باعث شک میشه در کل خیلی نهی شده بیخیال این ها نماز رو شما باید اصلش رو دریابی نه فقط نشست و برخواست رو خب خدا کهکشان رو افرید انقدر بی نیازه چرا انسان که انقدر ضعیف و کوچیکه خلق کرد پشت هر چیز حکمت زیاده ما نمیتونیم بفهمیم و در حدش باید تلاش کرد بعضی جاها دخالت ممنوعه چون انسان تواناییشو نداره خدا خودش هم گفته اگر یک کلام بخوام کل هستی رو خلاصه کنم افریده شدیم عاشق باشیم عاشق خدا و اهل بیت که روح ما از روح انها منشا میگیره به گفته خودشون من وقتی درباره دین و عشق واقعی به خدا شروع به تحقیق و جست و جو در خودم و همه چیز کردم بیشتر عاشق دین و خدا شدم و بیشتر تشنه تر شدم من کلا ذکر کنم انسان معتقدی به دین نبودم 

کلا ی فکته دیگه میگن شاید اینا هست  دانشمندا نمیتونن هیچ وقت وجود خدا وثابت کنن واسه همین انکا ...

ما خدارو نباید با جسم محدود خودمون ببینیم ما باید افریده میشدیم افرینش برای انسانه کلمه افرینش رو ما خوندیم و نوشتیم خدا محدود نیست که نیاز به خلقت داشته باشه درباره ماهیت خدا فکر نکنید چون پیامبر هم نمیکرد چه برسه به ما انسان مقامش انقدر بالاست که جبرعیل به پیاکبر گفت من از یه جایی منظورش اون بعده نمیتونم همراهت بیام چون میسوزم شما قران و اهل بیت و استاد خودت قرار بده ببین چه پیشرفتی میکنی 

2738
کلا ی فکته دیگه میگن شاید اینا هست  دانشمندا نمیتونن هیچ وقت وجود خدا وثابت کنن واسه همین انکا ...

خدا گفته انسان توانایی این رو داره قلب و بیدار کنه چشماشو باز کنه و یه چیز هایی ببینه و درک کنه که دیگران نمیتونن  اما ما درگیر زندگی مادی هستیم به خاطر همین چشممون بستش مثلا انسان ها فقط سیب رو میبینن و میگن حوا و ادم به خاطر خوردن یه سیب چرا باید بیرون بشن درحالی که یک ایه قران حکایت هایی دارد ما سیب و میبینیم در حد خودمون میبینیم با خودمون خدارو مقایسه میکنیم درحالی که قران اهل بیت و خدا نا محدودن خدا بیشتر تا ابد من و شما میتونیم در باره این ها حرف بزنیم خواستین بهتون منابع مناسب معرفی میکنم انسان باید سراغ عشق خدا بره ارزشش در حد بخور و بخواب نیست عشق زکمینی نیست ارزشش به اندازه معشوقی چون خدا و الله هست اما غرق شدیم 

پیامبر فرموده در مورد این چیزها فکر نکنیم چون باعث شک میشه در کل خیلی نهی شده بیخیال این ها نماز رو ...

من به ادیان و دین و اینا کاری ندارم 

به نظر من هرکس باید دین خاص خودشو داشته باشه من با چیزی ک سبب تفرقه بین مردم بشه و جنگ راضی نیستم نمیگم ک دین اسلام رو قبول ندارم اما نقضش میکنم.. ولی نمازمو میخونم روزه ام میگیرم... اما این ک بخوام توی دین اسلام کنجکاوی کنم نه...اما سوال هایی توی ذهنت به وجود میاد ک دوست داری بفهمی سرمنشاش چی؟

اصلا اومدیم ک چی بشه؟ کی داره بهمون حکم میده؟ هزاران سال گذشته چرا اون موقع ها پیامبرای مختلف بود الان هیچ کس نیست؟ چرا یهو علم انقدر پیشرفت کرد؟ 

وچرا نمیتونیم از کهکشان راه شیری بریم بیرون درحالی ک میدونیم کهکشان های دیگ وجود داره؟ چرا چندیدن سال دیگ عمر خورشید به پایان میرسه و ما هممون میمیریم پس قراره تهش اینطوری تموم بشه؟ یعنی ما باید بریم به مریخ؟ ولی همه مون ک نمیتونیم! پس بقیه چی؟ 

خوبی منشاش خداست ایه داریم هر کا خوبی که انسان میکنه از خداست و هر کار زشتی از وجود خودش درباره حضرت مهدی هم حدیث داریم وقتی که کار خوبی میکنیم خدا به خاطر شراکت مهدی در اون کار اون کار و از ما قبول میکنه پاکی خوبی اسنان از خدا و مهدی که زیباترین تجلی خدا هست هستش

تناسخ واقعیه  خیلی واقعی

عین یه خواب میری و دیگه برنمیگردی

خبری از جهنم هم نیس

🇸🇾 Sirya -----> 🇮🇷 IR يمكنك أن تشعر بالله في لحظات بسيطة، في قلق الحب والخطايا اللاإرادیة _____________________________________________ آره من فرشته عذابم _ فرشته رو مخم _ فرشته بی اعصابم _ NO اعصاب _ به پروفایلم نگید رو مخ __ من خودم هم رو اعصابه خودمم ، چ برسه شما بای
خدا گفته انسان توانایی این رو داره قلب و بیدار کنه چشماشو باز کنه و یه چیز هایی ببینه و درک کنه که د ...

من در عجبم خدایی ما راجبش حرف می‌زنیم! 

کی اونو خلق کرده؟ 

اصلا پایه و اساس این دنیا کجاس؟ 

غیر از ما آدما حتما موجودات دیگه ای هم هستن پس چرا نمیبینم شون؟ 

من به خدا اعتقاد دارم اما این مسائل رو هم دارم... نمیشه واسه ما آدما خدا نباشه...اون نباشه ک دیگ هیچی.. میدونم قرآن خارق‌العاده اس به کاینات هم اعتقاد دارم به ذهن انسان هم آره اما خب... 

بیخیال واسه اینا فعلا جوابی پیدا نمیکنم 

من به ادیان و دین و اینا کاری ندارم  به نظر من هرکس باید دین خاص خودشو داشته باشه من با چیزی ک ...

اسلام و شما در وجو یه سری ادمایی که سملمان های واقعی نیستن و یک سری انسان های دیگه که برای دشمنی با خدا و دوری از او خون و خونریزی میکنن میبینین دین فقط نماز و روزه نیست دین همین جوابا هایی که شما میخوایین رو میده دلیل دشمنی با خدا و خون ریزی چیه ایا دینه یا دشمن خدا که اون دین و نمیخواد چون به نفعش نیست چون مخالف بدیه به خاطر همین کشت و کشتار میشه سر دین نیست سر نادانی یه سری انسان هاست 

خوبی منشاش خداست ایه داریم هر کا خوبی که انسان میکنه از خداست و هر کار زشتی از وجود خودش درباره حضرت ...

نمیدونم چرا اما من حس میکنم اسلام و مسحیت و... این ادیان به وجود اومدن تا یک عده مردم ک درک و شعور اینو ندارن ک گناه نکنن و جامعه از بین نره و خوبی ام باشه جلوی اونارو با ترس بگیره... 

2706