2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من بهش باور دارم :)

چون احساس میکنم این اتفاق برام افتاده ...

ولی نمی خوام راجبش حرف بزنم :/

تعریف از خود نباشه استقلالی ام :)               ـــــﮩﮩ٨ﮩــــﮩ٨ﮩﮩـ💙ـﮩﮩ٨ﮩــــﮩ٨ﮩﮩــ
2720
2714

ماشالله الان عصر دیجیتال میتونی با همه مکاتبه کنی ولی بهت پیشنهاد میکنم زندگی پس از زندگی رو که محققش آقای عباس موزون نگاه کنی خودت نتیجه گیری کنی که تناسخ هست یا نه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

از اونجایی که صحبتهای چند نفر از علمای دین رو گوش کردم بنظرم چیز بیخودیه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

تناسخ کاملا غلطه به نظر من چون بعضی انسان ها کارهایی میکنن که تو دنیا نمیشه جواب بدی هاشون را ببینن باید آخرتی باشه مثلا کسی که ۱۰ نفر یا بیشتر را کشته تو دنیا فقط یه بار میمیره 

شما فک کن هیچ دینی

چقدر دنبالش بودی که ببینی  کدام آمد تا انتخاب کنی !! نگو نه که الکی پس خودت توجیه میکنی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
چقدر دنبالش بودی که ببینی  کدام آمد تا انتخاب کنی !! نگو نه که الکی پس خودت توجیه میکنی

اینکه میگم به هیچ دینی اعتقاد ندارم حرف یه ماه نیست حرف سالهاست که باعث شده اینو بگم 

من خدا رو می پرستم و معتقد هستم ولی دین هیچ جایی تو زندگیم نداره من با وجدان خودم تصمیم میگیرم و البته عقلم پس نیازی به دین ندارم

تعریف از خود نباشه استقلالی ام :)               ـــــﮩﮩ٨ﮩــــﮩ٨ﮩﮩـ💙ـﮩﮩ٨ﮩــــﮩ٨ﮩﮩــ
2706