2733
2734
به خاطر همینه ک میگم نباید فرقه ای بین مردم بیفته یک عده انقدر نادون هستن ک نمیدونن ما هممون انسان ا ...

انشاالله به زودی با موعود روزی در جهان تمام انسان ها هدایت میشن و ظلم ریشه کن میشه و انسانیت جاری میشه ما باید العان خودمون و دریابیم

گویند علی میزده صد وصله به کفشش. ای کاش دل خسته ما کفش علی بود✨در ره لیلی که خطر هاست در آن... شرط اول قدم آن است که مجنون باشی🌾✨.                شهید یوسف الهی مثل برادر منه همون قدر باعث آرامش من🕊️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میل به جاودانگی در وجود انسان هست (بخاطر میل به جاودانگی بعضیا دوست دارن فکر کنن تناسخ وجود داره)

وای ما جاودانه ایم فقط از لباس جسم بیرون میاییم 

مرگ وجود نداره مرگ ماده اس 

من خودم بچشمم دیدم مرگ رو ،بودم به خد،ا ولی جسمم هم بود یه تجربه ۳ ثانیه ایی بود 

فکر کردن کار سختیست !! برای همین اکثریت مردم «قضاوت»میکنند...
راستش همون باکتریی ک گفتین  ما هممون از همون باکتری پروکاریوت تک سلولی منشا میگیریم ک رشد کرده ...

فرضیه داروین هست که خیلی ها ردش کردن انسان انقدر ارزشش بالاست که میمون نباشه نمیگم حالا انسان ها اولیه یه تفاوت هایی داشتن اما خب انسان بودن نه باکتری خدا گفته که انسان در نطفه و رحم خالق و متولد شد 

گویند علی میزده صد وصله به کفشش. ای کاش دل خسته ما کفش علی بود✨در ره لیلی که خطر هاست در آن... شرط اول قدم آن است که مجنون باشی🌾✨.                شهید یوسف الهی مثل برادر منه همون قدر باعث آرامش من🕊️❤️
2728
راستش همون باکتریی ک گفتین  ما هممون از همون باکتری پروکاریوت تک سلولی منشا میگیریم ک رشد کرده ...

اصلا میدونی یه سری چیزا هست که ما چون ذهنمون کوچیکه نمیتونیم براش جواب پیدا کنیم مثل همین سوال که خدا که خالق همه چیز هست پس خودش چجوری بوجود اومده ؟ 

خدا بوده و هست از ازل تا ابد برای همین هست که پیامبر مون میگن به چیستی خدا فکر نکنید به هستی خدا فکر ...

باور دارین ک هر پایانی یک آغازی داشته؟ هر کاری یک شروعی داشته؟ یعنی خدا از چند سال پیش هست؟ اصلا از میلیارد ها سال نوری اما بعد این همه سال کی خدارو به وجود آورده ک خدا اینارو به وجود آورده و مارو؟ 

شایدم همون باکتری پروکاریوت 😑😂😂ببخشید مزاح بود 

فرضیه داروین هست که خیلی ها ردش کردن انسان انقدر ارزشش بالاست که میمون نباشه نمیگم حالا انسان ها اول ...

نه باور کنین سرمنشا ما از همون باکتریه ک به وجود اومده... یعنی سرمنشا تمام این موجودات ک تمایز پیدا کردن.. 

2740
نه باور کنین سرمنشا ما از همون باکتریه ک به وجود اومده... یعنی سرمنشا تمام این موجودات ک تمایز پیدا ...

هیچوقت هیچکس منشا اصلی جهان رو نمیفهمه و چون نمیخوا ن یک عده محدود بودن خودشون رو باور کنن میگن ماهی بودیم کرم بودیم میمون بودیم فلان بودیم پروکاریوت ها اولین موجودات در زمینن نه انسان ها 

باور دارین ک هر پایانی یک آغازی داشته؟ هر کاری یک شروعی داشته؟ یعنی خدا از چند سال پیش هست؟ اصلا از ...

نه باور ندارم هر پایانی یه آغازی داشته به این باور دارم یه خدایی بوده و هست و آغازگر  این دنیا بوده نمیدونم  از فلسفه چیزی میدونید یا نه اما ابن سینا میگه خدا واجب الوجود  محض و مطلقه و همه چیز از اون شروع شده  منتهی و ریشه دار شده تا به ما که اینجا هستیم و حضور داریم و ما یه سلسله هستیم که اگر بخوایم این سلسله رو به عقب برگردیم سرش به طنابی میرسه که خداوند وجود داره 

تجربه نزدیک به مرگ ؟ 

نمیدونم اسمش چیه ،ولی بعد مرگ پدرم خیلی بی تاب بودم 

یکشب دیدم معلق نزدیک سقف اتاق خواب بالای تختم هستم .من بودم خوده خودم با جسم و روح 

ولی یک ثانیه جسمم رو تخت دیدم ،مثل عروسک پلاستیکی بود خیلی بی ارزش .این اتفاق ۳ ثانیه بود 

صبح مغزم انکار میکرد پاشدم اون روتختی ک تو اون حال دیدم کلن جمع کردم و زیر رختخواب ها قایم کردم .یه حس ترس بدی بود و شروع کردم انکار و فراموشی 

کلن یکماه یا بیشتر طول کشید تا این اتفاق تو معزم تجزیه و تحلیل شه و بعد برای نزدیکان تعریف کردم هیچکس باور نکرد و گفتن عزاداری توهم زدی یا الکی گفتن باشه

فکر کردن کار سختیست !! برای همین اکثریت مردم «قضاوت»میکنند...
نمیدونم اسمش چیه ،ولی بعد مرگ پدرم خیلی بی تاب بودم  یکشب دیدم معلق نزدیک سقف اتاق خواب بالای ...

اره این همون تجربه نزدیک به مرگ هست همونی که تو برنامه ی زندگی پس از زندگی ساعت ۱۷:۳۰ تو شبکه چهار نشون میده ( خدا پدرتون رو بیامرزه )